Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha szeretem a...

Normális, ha szeretem a szeles, esős, viharos időket, a meleg időket meg nem igazán bírom?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy egyszer bánatos voltam, kint esett az eső, és az eső hangja megnyugtatott. Jó érzés volt az eső hangjára elaludni.

Normális, ha az esős időket szeretem?

24/L



2020. máj. 28. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Persze. Ez nem kötött, meg miért ne lenne normális? ez a természet hangja. Pl a madár csicsergésre nyáron, tavasszal mindig megnyugszok meg kellemes, ugyan így vagyok az esős időben mikor hallgatom, igaz jobb lenne kettesben valakivel, de a hatása ugyan úgy megvan. Hatással vagyunk mindenre és ugyan úgy hatással van mi ránk is minden. (ha hagyjuk illetve ha beengedjük, szűrjük hogy mi.)

Szóval nem az a kérdés hogy mi normális hogy mi nem, hanem az hogy elfogadod-e azt hogy te élvezed?

Az esős időhöz rengeteg negatív dolog is csatolódik pl. (rossz kedv, lehangoltság, fársultság) ez egyébként nem lenne igaz, mert olyan van hogy időjárás olyan hogy jó vagy rossz idő nincs, max kedvező vagy kedvezőtlen. :) 23/F

2020. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sokan vannak így.
2020. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

Szeretem a rossz idot, mert masok inkabb nem.


Utalom a jo idot, mert akkor mindenki zsong.

2020. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanígy vagyok, Kérdező.
2020. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Én imádom az esőt, imádom a borús időjárást. Inkább a hideg évszakokat szeretem, nyáron kifejezetten szenvedek. Most még élvezem az időjárást, tetszik hogy május végén még ilyen hűvös van. Arról nem is beszélve, hogy nyáron nem lehet aludni olyan meleg van.
2020. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöld pacsik!
2020. máj. 28. 22:47
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
En is imadom, barcsak egesz nyaron ilyen ido lenne.. Utalom a nagy meleget...
2020. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Én is így vagyok..eső, borúsabb idő, olyankor nem mászkálnak annyian, nyugis minden meg csendes. Napos időben meg jönnek, mennek, zizegnek, pörögnek.
2020. máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hey hey. én nehezen viselem a nagyon meleget még stranddal elmegy😂😅. Fázni jobban szeretek. De minden időjárásban van valami amit lehet szeretni. 17l
2020. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%
Bezzeg attól sírna a szátok, ha a "mindighidegtől" nem lennének nyári fesztiválok, mert túl hűvös lenne hozzájuk. 😏
2020. máj. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!