Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Schobert Norbi be...

Szerintetek Schobert Norbi be fog kerülni a történelem könyvekbe azzal, hogy hogy butította az embereket a durván egészségkárosító ételeivel?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam ajándékba egy Update kakaót, olyan rosszul lettem tőle, mint az állat. És ezzel még rengetegen jártak így, hosszabb távon pedig sokaknak okozott komoly egészségügyi károsodást.


(Aki nem hiszi nézze meg a róluk szóló Facebook-csoportokat!)


Szerintem érdemes lenne bekerülnie, mint valami népirtó sarlatán. :)



2020. máj. 30. 09:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Majd amikor az összes többi influencer, lifecoach, trainer, celeb és miegymás is.
2020. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem ér annyit, hogy bármilyen formában fennmaradjon a létezése
2020. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

#1 Nem hiszem, hogy Dancsó Péter aki tiniket szórakoztat meg Viszkok Fruzsi, aki színes rúzst ken magára ugyanolyan felelősségi körrel rendelkezne, mint Schobert Norbi, aki milliós követőtáborát hülyíti áltudományos fosságokkal és a saját termékeivel.


Nem tudom, börtönbe jut-e, az, hogy egy adott termékére valaki nem jól reagál még nem bűnügyi eset, simán lehet egyéni ételérzékenység vagy allergia. Bár megnézve, hogy miket tartalmaznak egyes termékei, abszolút nem csodálom, hogy a glutén meg tartósítószer-hegyektől hosszú távon sokan megbetegednek.

De ha mondjuk soha többé nem tudna postolni és butaságokat terjeszteni, az jó lenne :D

2020. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Ahhoz ő túl jelentéktelen figura.

Nem is nagyon hiszem azt a milliós követőtábort. Én pld. még abban a Norbi-update boltban, ami abban az Auchanban van ahová vásárolni járunk, még nem láttam vásárlót. De egyetlen ismerősöm sincs aki valaha is vett volna a termékeiből.

2020. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Sunshinedoll ***** válasza:
26%
Az csak azért van, mert már minden sarkon van egy norbisbolt és eloszlik a vendégkör.
2020. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

"Az csak azért van, mert már minden sarkon van egy norbisbolt "

Egyetlen másik üzletüket sem tudok a közelben.

2020. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
A kövér, lefogyni képtelen nők indítottak kampányt Norbi ellen és ők állnak a Norbi Update termékek fikázásának hátterében.
2020. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Norbi csak szeretne bekerülni a történelem könyvekbe. Nem értem, hogy sokan miért nem látják, hogy nem az egészséget hirdeti, hanem azt, hogy tömje magát mesterséges vackokkal. Egy értelmes étrendnél nincs szükség a keto csigákra, lángosra amit lelkesen sütöget bő olajban mert az egészsége.
2020. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Tok jol megel belole es csak mosolyog az irigyein akik ilyen hulyesegeket terjesztenek.
2020. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Inkább damnatio memoriae-t érdemelne.
2020. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!