Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire lehetnek egészségkáro...

Mennyire lehetnek egészségkárosítóak bizonyos hónaljstiftek/golyós dezodorok (pl. Nívea) abból kifolyólag, hogy valamiféle alumínium-származékokat tartalmaznak?

Figyelt kérdés

Eddig azt használtam, de ma elolvastam az összetevőit, és nem tudom, használjak-e ilyet továbbra is...(?)

Eszembe jutott, valaki említette ezeket az összetevőket, nem tudom, mennyire ártalmas.


2019. márc. 21. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a Nívea termékei között nem is, de néhány más márkából már évek óta lehet olyan dezodorokat kapni, amik nem csak parabén mentesek, de alumínium sókat sem tartalmaznak.


Én is ilyen használok, árban nem nagy különbség, és meg vagyok velük elégedve.

2019. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha lennél szíves konkrét terméket írni, sokat segítenél (idősödő ffi vok)
2019. márc. 22. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a két márka, amiből eddig találtam alumínium menteset, az a Bionsen, illetve a Dermaflora.


Mindkettő stiftes dezodor, minimális, eléggé semleges illattal, így szerintem férfiaknak és nőknek egyformán alkalmasak.


(A DM illetve Rossmann üzletekben is kapható emlékeim szerint mindkettő, illetve az utóbbit az Interspar üzleteiben is vettem többször.)

2019. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!