Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire éreztétek máshogy...

Mennyire éreztétek máshogy magatokat, miután betöltöttétek a 18-at?

Figyelt kérdés

Ma eszembe jutott, hogy 12 évesen mennyire vágytam rá, hogy belépjek az igazi "tinikorba". Két hónap és 18 leszek, ma pedig pont eszembe jutott ez az emlék. Lassan pedig nagykorú vagyok, és olyan furcsa belegondolni, hogy mikor 5-6 éve néztem a Nickelodeonon a sorozatokat, akkor mennyire felnőttnek láttam benne mindenkit (most ne mondjátok, hogy ott tényleg felnőttek voltak a színészek, nem így értem). Hirtelen úgy érzem, mintha elrepült volna az idő. Egy év és egyetem, lassan munkakeresés, nagyváros, különköltözés. Felemelő érzés, de egyben ijesztő is. Leginkább az, hogy már nem foghatom a szüleimre a meggondolatlan döntéseimet, mint anno gyerekfejjel, nem fogják elnézni már.


Bennetek milyen gondolatok fogalmazódtak meg az én koromban?


2020. jún. 1. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt semmi mikor 18 lettem. Nem kellett hazudnom ha piát akarok venni, ennyi.
2020. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Semmi nem változott. Mivel évvesztes voltam, 19 évesen kezdtem az egyetemet. Inkább az egyetem befejezése után éreztem azt amit te leírsz.

25N

2020. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. A sorsfordító inkább az volt, mikor megszereztem a diplomámat.
2020. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. Akkor éreztem magam "felnőttnek" amikor meglett a szakmám és elkezdtem dolgozni, saját magamat eltartani. 19 voltam.
2020. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire... Nekem pár hónap múlva a 30. jön, és erősen gyanítom, hogy ott se lesz ez másképp :D
2020. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sem akkor, sem 20nál, sem 25nél, sem 30nál nem változott semmi...

Őszintén szólva 33 évesen 2 gyerekes anyaként is várom, hogy mikor fogom magam felnőttnek érezni...

2020. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Kb semennyire, csak nem kellett mást kérni a cigi/pia vásárlásra.Minden más olyan volt mint addig
2020. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Én eléggé, mert a 18. szülinapom után 2 héttel elkezdtem "igazi" munkahelyen dolgozni. És nem azért, mert máskülönben éhen haltunk volna, hanem mert el akartam kezdeni függetlenedni és igazán "felnőtt" életet élni.
2020. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, de semmi nem volt. A huszadik szuletesnap volt nyomaszto. A harmincadik, negyvenedik a topon leves. Azota viszont hideglelesem van az ezutan sorbajovo szamoktol.
2020. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!