Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a 17et betöltöttem, dolgozh...

Ha a 17et betöltöttem, dolgozhatok rendes munkát, vagy nem?

Figyelt kérdés
pl gyárba, vagy hasonló kaliberű helyekre felvesznek, vagy csak diákmunka van még ilyen korban?

2017. jan. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Jársz még iskolába?

Ha jársz akkor most is válalhatsz diákmunkát , de ha nem jársz akkor már nem mehetsz diákmunkára hiába fiatalkorú vagy. Én is így vagyok. Nem járok már suliba de még csak 17 leszek februárban, nem vesznek fel diákmunkára mert kell nappali jogviszony normális munkát csak 18 évesen válalhatsz

2017. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet sok agyalás után is csábítóan hangzik a munka világa, de ha nem vagy rákényszerülve ebben a korban hidd el 100x jobb iskolába járni
2017. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vállalhatsz rendes nyolc órás munkát. Csak pár helyen feltétel a betöltött 18. életév, ilyenek a szeszfőzdék, sörgyárak, és a veszélyes üzemnek számító munkahelyek (pl. vasút, bányák, fegyveres testületek, stb.).
2017. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sulit nem akarom otthagyni, hanem átmennék esti szakra, csak ugye akkor meg nem vesznek fel diákmunkára ezért kérdeztem. :D Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi. :D
2017. jan. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!