Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más máshogy viselkedik otthon...

Summer2 kérdése:

Más máshogy viselkedik otthon mint barataival környezetevel? Ha igen hogy? Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Én itthon sokszor orultkodok, szorakozatom a csaladot be nem áll a szám,(néha olyan vagyok mint egy papagáj és allathangokat adok ki) az iskolában (közép) meg azt gondoljak hogy csendes vagyok, nincsenek barataim pedig sose voltam bunkó velük inkább velem szúrtak ki. Pedig szeretnék baratokat, barátnőket akikkel jól el lehet beszélgetni, együtt tölteni az időt. Itthon sokat edzek és az is jó lenne ha ez közös lenne bennunk
2020. jún. 2. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp viselkedik otthon a saját biztonságos ismerős közegében, a családtagjaival, ez természetes.

Kicsit gyúrj az önbizalmadra, hogy a hátországodon kívül is magabiztos lehess! Nem kell tökéletesnek lenned sem külsőleg, sem belsőleg, hogy barátaid legyenek, az emberek általában nem hibátlanok.

2020. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normális esetben otthon az ember teljesen önmagát adja. Micimackó mondta: "az otthon az, ahol az embernek nem kell behúznia a hasát. :)". Szóval szerintem a legtöbb embernél van különbség, hogyan viselkedik otthon és hogyan máshol, ezzel nincs gond.

Nála a kettő nagyon eltér, inkább ez lehet problémás.

2020. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Máshogy viselkedsz a munkahelyen, iskolában, családban, barátokkal. Ebben semmi rendellenes nincs. Ahogy az első hozzászóló is mondja, egy kicsit az önbizalmadon kell javítani. Ezt többféleképpen is megteheted. Mantrázhatsz (pl: Csodálatos vagyok, tele vagyok önbizalommal, elfogadom magam), vagy meditálhatsz (ne ijedj meg, ha nem megy elsőre, van akinek fél év is kell, de már az első meditáció után is van javulás, még ha nem is érzed.
2020. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
minden feszültséget otthon adok ki magamból
2020. jún. 2. 11:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg az a baj hogy sose vagyok elegedett magammal és néha ramjon az onutalat
2020. jún. 2. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ez is természetes.

Csak a formára vigyázz! Ne a családodon csattanjon az ostor, sokszor az is elég, ha el tudod mesélni és van a családban aki meghallgat.

2020. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KmsRys ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális... Az én viselkedésemet is a környezet változtatja, azaz teljesen más vagyok otthon, más vagyok, ha az iskolában vagyok, és ráadásul kb minden ember előtt más vagyok.
2020. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is máshogy viselkedek más és más emberek közt. Aki közvetlenebb velem, ott én is erre törekszem. A szüleimmel és a legszűkebb baráti körömben sokkal "harsányabb" vagyok, mint másokkal. Suliban/ munkahelyen például visszafogottabb vagyok, a szituáció és a körülöttem lévő emberektől függ nagyon.

Mindenhol magamat adom, de úgy vagyok vele, hogy egyes esetekben annyit adok, amennyit kapok. Ezt amúgy a saját káromon tanultam meg:)

2020. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!