Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek a következménye az...

Minek a következménye az amikor valaki kórházban fekve, vagy otthon saját környezetében, nem ismeri meg az addigi családtagját, barátját?

Figyelt kérdés

Nagyszülő esetében volt egy ilyen eset, sajnos nehéz dolgokon mentünk keresztül mindannyian, nála pár hetes kórházi bent tartózkodása alatt, bementem nem egyszer nem kétszer, és nem ismert már meg, csak néztük egymást de teljesen közömbös tekintettel elhajtotta a fejét, a beszélgetésünk is olyan volt hogy többnyire én beszéltem Ő hallgatta, ha kérdezett akkor pedig más néven, aki egyébként unokatestvérem.


Most a napokban az anyai nagyszülőm mondta hogy, az utcában lévő ember bent fekszik, de már szintén nem ismer meg senkit, csak vegetál, a lábai össze vannak kötve, van vagy közel 80 éves.


Ezek mitől alakulnak ki? Gyógyszer következménye, vagy mentális leépülés?


2017. máj. 21. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet, akár gyógyszer, akár mentális leépülés, de konkrét zavarok következménye is lehet. Szóval nem mindegy, mi a baja eleve az embernek.
2017. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alzheimer.

Olvass utána, rá fogsz ismerni.

[link]

2017. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!