Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vélemény pàrbeszédröl anesztez...

Vélemény pàrbeszédröl aneszteziologussal? (Kisebb csonttörés)

Figyelt kérdés

Csonttörés miatt volt mütét.

Ujabb mütèt lesz drotkiszedések miatt

A vàróban adtak egy A0-às lapot kitölteni. (2-szer akkora, mint az A4-es es félbehajtva)


A 3.oldalon fent volt az alàiràsoknak es gondolom mivel formanyomtatvàny, tanúknak hely. Alàirtam letettem. Nem lapoztam tovàbb.


Behivtak.

Erre az aneszteziologus kérdezi "miért nincs kitöltve a 4.oldal. talàn nem volt rà ideje, nem ér rà."

Mondtam mivel alàiràsok voltak a 3.oldalon igy én nem is néztem tovàbb, megtèvesztett.

Erre mint aki nem hallja direkt, fenn akadt ezen hogy biztos nem volt rà ideje (utalva arra mintha semmibe venném az adminisztràciot)erre megismételtem amit mondtam.

Persze az összes asszisztens engem nézett le.

Aztàn kérdezi elözö mütétnél voltak e komplikàciok.

Jeleztem hogy ilyenröl nekem nem szoltak, gondolom ill remélem akkor nem.

Erre ebbe is belekötve mondja, hàt aki nem kérdez annak nem mondjàk. (Eszembe nem jutott volna hogy ezt nem ALAP egy mütét utàn a beteggel közölni hanem külön rà kellene kérdezni)inkàbb meg sem szolaltam.


Aztàn elköszöntek es mehettem volna ugy, hogy màsnap mütét. Erre én kerdeztem rà labor nem kell? Erre vàlaszuk "Ja, de itt a papir menjen le az x-edik emeletre stb"

Most elküldtek volna igy labor nélkül szàndékkal, ha nem kérdezek rà?


Egy pöffeszkedö, provokàlo stilust éreztem ki az egészböl.amit nem tudok mire vélni egy tök szimpla adminisztràcios reszorton. Ahol kb csak annyinak kéne elhangoznia van e allergiàja, volt e màr mütve, bla bla, itt a beutalo, viszlàt. Ehelyett ilyen passziv agressziv szituba csöppentem.

Vagy tulreagàlnàm?



#egészségügy #lekezelö magatartàs
2020. jún. 3. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon minden hivatalban, boltban es nemely magan- (!) rendelesen is ezt tapasztalom ot evtizede. Azota mashol elek. Ilyet senki nem engedne meg maganak.

Nagyon hianyzik a hazam, de emiatt nem tudnek ott elni.

2020. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dokiknál én is ezt a hangnemet tapasztalom

Mondjuk van 1-2 nagyon kedves magándoki

Sőt most munkán voltam éves eü vizsgálaton, és annyira kedves volt a nénike, hogy rendesen meglepődtem :D

Mindig macerálnak, hogy nem jó a vérnyomás, nem jó a stresszteszt, görbe a hátam stb. De ilyen lekezelő, hibáztató stílusban.

Most egyedül a cigi miatt cseszett le jogosan, azon kívül megdicsért, h milyen tökéletes a súlyom, milyen csinos vagyok stb, csak ne cigiznék.

Bocsi csak le akartam írni, hogy volt kimondottan ilyen jó tapasztalatom is :D

2020. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a lap a2 legfeljebb, az a0 8 x a4 lenne :D
2020. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz, az A2-es lap. Vagy A3-as. Attól függ hogy értelmezem a mondatodat.

Bocs, de muszáj volt belekötnöm...

2020. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az A0 pedig 16x A4. 😆
2020. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De nem is értem. Vmi kisebbségi komplexusuk van?

Örülök a jo tapasztalatoknak viszont.


Csak kezdek tartani màr egy rutinmütéttöl is ezek utàn.

Illetve örülhetek, hogy még jo, hogy nem ö müt meg. Szerintem szàndékkal hibàzna is az ilyen.

2020. jún. 3. 23:29
 7/9 A kérdező kommentje:

Innen gondoltam itt A0

[link]

2020. jún. 3. 23:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Jah tenyleg ez nem az A4 duplaja :D
2020. jún. 3. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy bunkót, aki talán épp kialvatlan volt az ügyelet miatt, vagy (ha férfi volt) a feleségével telefonon összeveszett az előbb, hogy miért nem visz haza annyi hálapénzt, mint a sebészek, akikkel együtt dolgozik. Vagy otthon volt, de az éjszaka nem úgy alakult a párjával, ahogy kellett volna. Vagy ha nő, akkor most fog megjönni neki. Vagy front várható. Vagy a főnöke, kollégája felhúzta. Vagy gyerekkorában ezt kapta a szüleitől, ebben nőtt fel, és ilyen bunkóvá cseperedett.


Ami a lényeg: nem kell mellre szívni, de ha jól tudsz visszaszólni, magadban sem kell tartanod. Én nem tudok jól visszaszólni, ezért soha nem is tenném, de vannak olyanok, akik biztos megmondanák (és ha velük akad össze meg is fogják neki mondani!), hogy:

"Ezt a stílust tartogassa otthon a párjának, engem meg kíméljen meg tőle."

"Önnek nem kórházban kéne dolgoznia, hanem tudja hol? Az állatkertben!"

vagy valami hasonlót...

2020. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!