Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hajléktalanság az egyetlen...

A hajléktalanság az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
Egy abnormális szörnyszülött vagyok, egy nagyon rossz ember. Teljesen elkanászodtam és már nem látok kiútat, csak egy teljesen 0-ról felépítkezést. Ha pedig nem sikerülne, akkor a természetes szelekció csak megerősítene abban, hogy egy felesleges létforma vagyok a bolygón. Munkakerülő egyetemista vagyok, de az egyetemet is csak puskázva viszem végig, tanulni derogál. A kétkezi munka derogál. Éjjeli ember vagyok, délután 2-kor kelek, hajnali 4-kor alszom, éjjel vagyok aktív. Számítógépes játékok az életem, más nem érdekel. Mivel egész nap játszom, zabálok és ülök, 150 kg vagyok. Tudom hogy ez nem jó, de pont lefhosom. Anyám mindent a fenek alá rak, elkényeztet, pedig minimálbért keres. És még ma mellbevágtam, mert nagyon felcseszett, hogy maradjak csöndbe. Nem tud tőlem éjjel aludni, mert dumálok a gép előtt a haverokkal és játszunk, igazi antiszociális kocka vagyok, ő pedig másnap dolgozik reggel. Barátaim nincsenek (mily meglepő), párkapcsolatom sose volt (mily meglepő), senki nem kedvel. Pszichológushoz járok egy jóideje, de semmi haladás. Észhez kéne térjek, de annyira kellemes ez az életforma, ez a semmittevés így 20 évesen. Elvárom, hogy mindent alanyi jogon kapjak nulla megdolgozásért. Vegetálok igazából már évek óta, amúgy semmire nem költök mert nincs saját pénzem. Igazából várom a halált. Valami olyan krízis kellene ami felébreszt és máshogy látnám a világot. A hajléktalanság segítene?

2020. jún. 5. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez az egyetlen megoldás.
Igen, ez is megoldás, de van más is.
Más a megoldás, ez nem.
Nincs megoldás, reménytelen (selejt) eset vagyok
43 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Na de mi más? :\
2020. jún. 5. 23:21
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem az orvosi egyetemre jársz... 🤪 (ez csak vicc volt).


Hát, igazából az a nagy helyzet, hogy az égvilágon semmi, de semmi tanácsot nem fogsz kapni senkitől, mert ebből felebredni... Az első és legnagyobb lépés ilyenkor a, vagy egy CÉL kitűzese. Cél nélkül nem lehet tudni, melyik úton és hogy indulj el.


Én is így voltam hajdanán, nem éreztem, mi az élet értelme, rossz sulit választottam, mert menet közben kiderult, hogy az nem érdekel...


Aztán megtaláltam a célt... Es azóta küzdök érte, boldog vagyok, és érzem, hogy hasznos vagyok, és másiktól is ezt a visszajelzest kapom.


Tehát.. Célt kituzni.. Első lépés.

2020. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Más megoldás: lefogysz, erőt veszel magadon. Nem nagy dolog. Nem is dolgozni kell. Csak bele kell gondolni, hogy szerinted jó-e ez így, DE nem a jövővel foglalkozni. Az legyen az első célod, hogy lefogyj, az egy könnyű cél!
2020. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
És utána (mármint a lefogyás után) apró lépésekben haladj előre, nem kell egy fél kocsit mindjárt álmodni. apró lépések.
2020. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem bántani az édesanyádat hanem alázatosan megköszönni hogy ennyi mindent tett érted és szeretnél kezdeni az életeddel valamit. Ha már elkényeztet nem azt érdemli hogy még bántalmazd is

Első lépésben lefogyni és saját életed alap pilléreitfleállitani még ha puskázol is de valamit olvass el a tananyagbol... Legalább majd ne érjen meglepetés a munkahelyeken.

2020. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
Amíg lesz gép, amin játszol, addig nem lesz javulás. Ugyanúgy függő vagy, mint a drogosok. Vagy észre térsz, vagy meghalsz pár éven belül.
2020. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Molnál Kiki?
2020. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Hogy érted hogy mellbe vagtad édesanyádat? Azt aki a minimalberebol eltart, és egyetemre járhatsz?? Szerencsétlen nő.. Ezt nem érdemli.
2020. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Rosszabb vagyok mint Molnár Kiki... De legalább nem dohányzom.
2020. jún. 5. 23:39
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem az evolúció selejtez ki, hanem te folytatsz egy elnyúló öngyilkosságot.
2020. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!