Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amelyik lány sminkeli magát,...

Amelyik lány sminkeli magát, az nem elégedett a kinézetével?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#9:

Neked meg fel kellene végre fognod, hogy nem minden nő cicababa és nem mind az izomagyú orkokra bukik.

2020. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Én pl tükörbe sem akarok nézni smink nélkül, annyira gyűlölöm a valódi arcom. A smink nálam létfontosságú. Nagyon hiú vagyok önmagammal szemben.
2020. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Több okból is sminkelhet egy lány.

Van aki így szereti kifejezni magát, van aki csak szeret különlegesen kinézni, úgy reprezentálni magát, ahogy az neki jól esik. És igen, van olyan is, aki valóban nem elégedett magával, nálam például ez is közrejátszik.

Az egyik kommentben előjött, hogy a férfiak számára sminkelünk. Úgy vélem, ez nem teljesen igaz. Ha egy férfinak akarok tetszeni, inkább természetesebb, minimálisabb sminket teszek fel. A férfiak többsége - tapasztalatom alapján - nem szereti a sok sminket.

Extrább sminket én csakis magam miatt teszek fel, mert kikapcsol. A smink számomra olyan, mint a rajzolás vagy a festés, amit ugyanolyan kedvvel csinálok. Egyszerűen tetszik amit alkotok a fejemen.

2020. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Èn csak kiemelem a szemem az orrom miatt 😊
2020. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

Szimplán szeretek sminkelni,ez számomra egy hobbi.

Nem a pasiknak akarok vele tetszeni, hiszen párkapcsolatom van szóval hidegen hagynak.


A pasik meg nagyon nem értenek a sminkhez alapból, soha nem értettem amikor haverjaim meg vannak lepődve hogy a lány nem ugyan úgy néz ki smink nélkül(mert mégis mit hittél,hogy a csajnak alapból színes a szemhéja?, örök kérdés)

19/l

Ui: a pink a rózsaszín egyik változata úgymond, nem ugyan az.

2020. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én megvagyok nagyábol elégedve magamal persze mindig lehetek jobb,a smink kiegészit engem,része az egyéniségemnek,cicás tus,rebegő pillák, csokos ajkak, ha nem alszol eleget,es fakóbb a böród sötét a szemed alatt, feldobhatsz egy kis frisito sminket, vagy csak kiemeled azt az arcodon ami szép,szem ,száj, hobbibol is szeretek sminkelni.
2020. jún. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem használok sminket, egyszer se mentem ki utcára kisminkelve. Eddig senki se volt irritálva😅😂 vagy tette szóvá. Akinek nem tetszik a pofalemezem, nézzen máshova vagy ne beszéljen velem. Amúgy sincs kedvem reggel időzni vele (inkább alszom még), és este lemosni. Nem mondanám, hogy szép vagyok vagy azt, hogy elégedett vagyok a kinézetemmel. Ismerek azonban olyat, aki naponta egy kiló sminket felrak arcára. Szerintem az ilyeneknek csak fontos a külső. Biztos van, aki ezáltal magabiztosabb lesz, de van, aki csak egy keveset használ, hogy picit jobban nézzen ki.

19/l

2020. jún. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!