Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mély depresszióra önfejlesztő...

Mély depresszióra önfejlesztő könyveket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Régi rossz emlékek miatt. Leginkább a szüleim miatt vannak rossz emlékek, már 4 éve elköltöztem otthonról, eddig jó volt minden,de most hirtelen kitört rajtam. Főleg miután rájöttem, hogy egy normális barátom nincs.


Pszichológusra nem szeretnék költeni, azok is épp eleget bántottak már.


Inkább valami jó önfejlesztő könyvek érdekelnének.


2020. jún. 6. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Pedig mély depresszióra tényleg pszichológus kéne. Egy normális. Ha azt mondod, hogy a pszichológusok épp eleget bántottak már, akkor semmiféle könyv nem fog segíteni.
2020. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvass szépirodalmi könyveket. Többet segít szerintem, mint bármilyen önfejlesztő könyv.

Emellett szerintem is segíthet a pszichológus, de ha nem fér bele a keretbe, próbáld meg magad kianalizálni. Nagyon nehéz folyamat, de sokat segíthet. Rá kell jönnöd, mi taszított mély depresszióba. Meg kell vizsgálnod az okokat, még a legapróbbakat is és minden következményt ki kell elemezned. Hidd el, sokat segít.

2020. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ingyenes pszichologus is. Lasd pszichiatriai gondozok.
2020. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!!!!!
2020. jún. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!