Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a műhelyenbem egy gép elromlik, akkor hirtelen nagyon sürgős lesz azon dolgoznom, amikor viszont jó és működik alig van mit csinálnom vele?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy esztergáról van szó.

Csapágyakat keleltt cserélni rajta, mert már közel 50 éves.

Szétszedem, csapágyak ki, rendelek újakat. természetesen 4 hónap mire megérkezik ebayről. (ez volt a legjobb szállítási idő)


És hirtelen nagyon kéne használnom. a 4 hónap alatt folyton azon bosszankodom, hogy jaaaj pont most nem jó, pedig annyira kéne használnom, nem tudok egy ilyen alkatrészt legyártani jajj jajj jajj...


Aztán amikor meg kész és megérkeztek a csapágyak és munkára fogható a gép, valahogy semmi sincs amit javítanom kéne, vagy bármi olyan művelet amihet eszterga kell..


Nem értem. amikor van, akkor alig használom, amikor "nincs" akkor meg nagyon kell...


2020. jún. 8. 14:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Murphy törvénye.
2020. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. :) Egy kicsit más, de azért hasonló van nálam is. Évekig ott van a szekrényemben a ruha, rászánom magam, hogy most már összeszedem és oda adom a rászorultaknak. Amikor ez megtörténik, pont utána lenne rá szükségem.
2020. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezt így is fel lehet fogni...

Meg pl egy vezeték nélküli usb vevő a ps-4 kontrollerhez. amit már sehol nem árulnak és igazi kincs. Évekig kerülgettem, nagyon zavart, hogy ott van, egyszer fogtam amgam és odaadtam valakinek ,hogy tessék vigyed innen jó messzire, csak többet ne lássam. Aztán (15 éves koromban történt) a szüleimtől kaptam egy ps-4 kontorllert. Csak magát a kontlelrt, mert gondolták nagyon örülök neki. Egyébként nem értenek ők az ilyen számítógépes dolgokhoz, de nagyon jószívűen vették. Én meg kibontottam és látom, hogy ez wireless-only.

Tehát már SEMMIRE nem tudom használni. Ps-em nincs, és nemrég odaadtam a pc-vevőt valakinek. Na szép...

2020. jún. 8. 18:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!