Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan pontoztak le?

Jogosan pontoztak le?

Figyelt kérdés

Én jó szívvel próbálok valami választ találni erre ma -36% ot esett a válasz hasznossági százalékom. Kérdem én ez miért jó? Most le is estem 2 szintet pedig csak segíteni akartam...

Valaki elmondaná ezekkel a válaszokkal mi volt a baj?


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Itt én vagyok a #1


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

Itt is #1 vagyok


De most ezért miért kell lepontozni? Légyszi ha ti is így találjátok pontozzatok fel



2020. jún. 10. 02:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mindkét esetben a kérdező egyértelműen megmondta, hogy pont azt csinálta már vagy pont azt nem akarja csinálni, amit javasolsz. Nem megy a szövegértés szerintem...
2020. jún. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

1. Miert erdekel annyira ez a hulye szazalekos rendszer, hogy kerdest is kepes vagy kiirni rola, ha lepontoznak? Raadasul nem is vagy lepontozva a masodikban, mert 50% feletti az ertekeles.


2. Azert pontoztak le az elsot, mert nagyon gyerekes tanacsot adtal. A lelkileg bantalmazo anya aki kozombos a gyereke irant nem fog egy pohar teatol hipp hopp megvaltozni. Egyszeruen latszik, h korodnal fogva tapasztalatlan vagy es olyan temaban akartal tanacsot adni akihez nem ertessz. Raadasul butasagot is mondtal. Meg a szivecskek... Ez nem egy tini leliisegely oldal, sok embernek mar az a boduletes emoji mennyiseg is rossz. Ezert.


A masodik valaszodban is szinten ugy adtal tanacsot, h nincs is valos tapasztalatod. Szortelenito kremet javasolsz de meg sose hasznaltad. Mit varsz? Ha en kerek segitseget egy torta megsuteseben akkor nyilvan nem olyan valaszra varok, hogy: bar meg sose sutottem tortat, de tedd ezt es ezt. Erted mire celzok.


3. Ezzel a kerdessel most csak azt erted el, h megjobban le lesznek pontozva a valaszaid ennel a 2 kerdesnel. A trollok latni fogjak, h neked ez faj (bar meg mindig nem ertem miert) es csak azert is lefognaj szazalekolni.

2020. jún. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2-s köszi, mostantól javítók ezen. Amúgy ö sem lehet valami idős az írásáról elnézve + hogyha mondja , hogy már próbálta meg , hogy milyen rossz anyja van akkor miért akarja elmondani neki?
2020. jún. 10. 03:00
 4/16 A kérdező kommentje:
Na mindegy szerencsére nem ez a főprofilom itt :D
2020. jún. 10. 03:02
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor nyugodtan irhatod, hogy ne akard neki elmondani. Mert ahogy mondtad: ha mar probalta es nem ment akkor minek? Ezt a valaszod en peldaul felpontoztam volna. De tenyleg nem kell sokat tulajdonitani ennek a pontozasi rendszernek, mert ne ez alapjan iteld meg magad. Sok olyan kerdes van ahol csak azert pontoznak le, mert felreinformaltak. Peldaul ha beirod az ezoteria kategoriaba, h marpedig rontas levetel es szerelmi bajital nincs akkor kapasbol 0%os lesz a valaszod.
2020. jún. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy azért érdekel ,mert ettől függ , hogy te hány percenként írhatsz itt kérdéseket/válaszokat /üzeneteket stb de a moderátorok nem gondoltak ilyenkor a trollokra? Most nem magam miatt mondom , mert ez tényleg jogos volt , de vannak akik értelmesen kifejtik a választ , negindokolják és valaki azért lepontozza mert nincs jobb dolga
2020. jún. 10. 03:06
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Az elsot megneztem(anyukas). A valaszod joindulatu volt, tehat semmi humorkodas meg trollkodas nem volt benne, csak nem volt tul hasznos. Nem csak azert szoktak lepontozni, mert rosszindulatu vagy vagy hulyeseget szolsz hozza, hanem azert is ha hasztalan amit mondasz. Es ne haragudj, de az volt. Bar en ilyen miatt nem pontoznalak le, de valszeg ez volt az oka :)
2020. jún. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokon hasznosságot pontoznak, nem jóindulatot. Ne haragudj, de értsünk abban egyet, hogy ez a zöld teás baromság, meg üljetek le beszélgetni, nem hasznos.

A második kérdéshez nem értek :D

2020. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

A pontozásnak nem kell ennyire nagy jelentőséget tulajdonítani. Egyáltalán nem csak hasznosság alapján megy, hanem az alapján, mennyire értenek egyet a válaszoddal az emberek vagy ki mennyire informált, illetve milyen kérdéshez írsz.

Szexista kérdések alatt tobzódnak a nőutálók, ezotériában meg a boszorkányok, a divatban meg a balkán divatikonjai, akik megragadtak azon a szinten, hogy a cipő meg a táska egyforma színű legyen.

2020. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Persze a kérdező válaszában sem szexizmus, sem ezotéria, sem balkán divatikon nem volt. Viszont volt egy nem hasznos válasz, amit most te (10) is elkövettél :D
2020. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!