Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pszichopaták tudják magukról...

A pszichopaták tudják magukról, hogy mások? Hogyan reagálnak ha felismered, hogy pszichopata és megmondod neki, hogy tudom, hogy az vagy?

Figyelt kérdés

Általában titkolják azt, hogy pszichopaták?


Ha rájössz, tudtukra adod ezt, és onnantól úgy is kezeled őt, magyarán nem hiszed el egy szavát sem, kedves baráti közeledését visszautasítod...az zavarni fogja őt olyan értelemben, hogy akadály vagy potenciális veszélyforrás vagy hiszen felismerted kicsoda ő valójában?


2020. jún. 10. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Próbáld ki Gyurcsány FB-jára válaszolgat. Szerintem nem érdekli őket
2020. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy pszichopata nem tudja magáról, hogy az. Egyébként is nehéz lehet felismerni egy szakembernek is. Szóval ha te azt mondod valakire, hogy pszichopata, akkor valószínűleg megsértődik, nem akar barátkozni ő sem.
2020. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek nincs betegségfelismerése, betegségtudata, így szinte lehetetlen a dolog.
2020. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, amelyik tudja, de szerintem gyakoribb, amikor az illető nem tudja és nem is foglalkozik ilyen pszichológiai dolgokkal egyáltalán, még akkor se, ha valaki elmondja neki, hogy neki ilyen "betegsége" van.
2020. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
91%

Én ismerek pszichopatát, az öcsém.

Az a helyzet, hogy tudják magukról, csak éppen nem érdekli őket. Ahogy az se érdekli őket, hogy te tudod-e róluk. Szóval ha random oda mész egyhez, és közlöd ezt vele, valszeg kacag egyet és egy széles illedelmes kedves mosollyal elintézi az egészet, ennyire sz*arja le egészet. Elvégre pszichopata, soha semmi miatt nem aggódnak, vagy max csak megjátszák, hogy manipuláljanak. Öcsémet gyerek korában vitték el anyumék kivizsgálni, de 21 éves korára lett diagnosztizálva ezzel, addig mindenkit szépen bevitt a zöld erdőbe.

2020. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki kerekperec kijelentette a kezdetekben, hogy neki valami ilyesmi problémája van (papírja nincs róla). Nem hittem el neki, ugyanúgy kezeltem, mint bárki mást (na jó, nyilván senkinek nem hiszem el minden egyes szavát, de egy alapvető bizalmat megszavazok nekik:D), aztán idővel rájöttem, hogy lehet valami valóságalapja a dolognak, rengeteg dolgot mesélt, rengeteg emberről, ilyen-olyan szerelmeiről, de gyorsan le is váltotta őket, mindenkinek is próbálta elcsavarni a fejét, várta a pozitív megerősítéseket mindenkitől önmagát illetően , és valahogy sosem érezted úgy, hogy kezded kiismerni... stb, szóval igen. Ezután én már nem igazán barátkoztam vele (nincs szükségem egy ilyen emberre az életemben semmiképp), ő pedig hagyta a francba az egészet.

Szóval ha elkezded "úgy kezelni", akkor (szerintem) egy (kis) idő után elveszíti az érdeklődését irántad, és új "prédára" kezd vadászni. Leszarja, hogy veszélyt jelentesz-e neki. Sőt, nem is jelentesz neki azt akkor sem igazán, ha elárulod ezt a "titkát". Sokuk nem is tartja titokban teljesen, csak épp annyira, hogy felkeltse az ember kíváncsiságát, aztán az magától sétáljon bele a "csapdába". :D

2020. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt reagálta le hogy nem vagyok épelméjű, meg mindig eltűnt hónapokra ha felhoztam neki a témát.
2020. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!