Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A psgichopata/szociopata...

A psgichopata/szociopata mennyire képes saját gyerekeit felnevelni/gondozni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha végiggondoljuk az alábbi helyen található szakszerű leírását ennek a betegségnek, ld.:


[link]


akkor azt mondhatnánk, hogy felelősség, szeretet és önfeláldozás tekintetében az ilyen személy rendkívüli hátrányban van az egészségesekkel szemben. Valószínű, hogy a kérdésre NEM-mel kell válaszolnunk.

2015. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Máshogy látom. Akit én ismerek, az valahol a saját részének tekinti a gyereket és/vagy az anyai ösztönök elég mélyek. Érdekes, hogy elárasztja a gyereket játékokkal, ajándékokkal, talán ezzel próbálja kompenzálni, hogy szeretni nem tud.
2015. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves ennek a személynek a gyermeke?

Azaz: a felnevelés mely szakaszában járnak? Elérték-e már a "kritikus" életkorokat?

Ezek ugyanis az egészséges szülőket is próbára tevő időszakok. (Különösen a kamaszkor...)

2015. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a kérdés a pszichopata szülőről szól.

A 'mennyire képes'-re választ nem tudok, a 'hogyan'-ra itt van egy válasz. :(


[link]

2015. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
7 éves a gyerek. Itt egy jól funkcionáló patásról van szó, látszólag sikeres, jól keres, kívülről inkább egy kemény csajnak tűnik. Sajnos én megismertem a másik arcát is, ami nagyon megrémített, ezért is ástam bele magam a témába.
2015. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegény gyermek...

:((((

2015. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egy másik kérdésnél vizililiom felhasználó fogalmazta meg jól:

"A gyerekeiket is úgy szeretik, mint valami édességet vagy plüssmacit. Még akkoris ha nagyon odaadónak tűnnek. Saját magukat láthatják a gyerekeikben, azokra mint a saját replikációjukra gondolnak, és nem úgy mint egy önálló lényre akinek saját személyisége és vágyai vannak. Nem mondanának le a saját érdekeikről a gyerekeik kedvéért sem. "

2015. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!