Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb traumája?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 00:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Megccsalt az a férfi, akivel hatalmas szerelem volt 2 évig, és az életemet gondolkodás nélkül a kezébe tettem (volna).


Azt hiszem, van az életben ennél sokkal nagyobb trauma is, de nekem eddig ez volt a legfadalmasabb felismerés, hogy abban sem bízhatsz, akit a legjobban szeretsz a világon.

2020. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor suli végeztével talpra kellett volna àllnom. Munka felnött élet. Es csak alkalmi vagy rosszul fizetö allasaim voltak hol itt hol ott vagy elvitt mindent az alberlet.

Anyàm meg ki is dobott mert egy lett egy parja akire betegesen feltekeny lett persze alaptalanul. Mentalisan zavart.


Szoval ott voltam az utcan akkor epo penz munka lakhatas nelkül.


Azota is bennem van ez az erzes hogy senki nem segit es az egesz életem aggodasban telik es jobban ragaszkodom az emberekhez, mint az atlag es ez az embereknek visszataszito.

Azota van albi munka ugyan, de egy szorongo dramatizalo nyugtalan életem van alapvetöen. Az a félelem egyszerüen nem mulik el soha.


Nyomozgattam a témàban es rajöttem hogy valoszinü kisgyerekkent sem kaphattam màr meg azt az "ösbizalmat" ami ugy belerögzül az emberbe hogy biztonsagban van.


Soha nincs biztonsagèrzetem

2020. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

2.vagyok

Az elsö vàlaszolo mondatàra reagalva,

" abban sem bízhatsz, akit a legjobban szeretsz a világon":


Amikor ez a sajàt anyud az egy életre kepes viszont tönkretenni.

2020. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag az összes kapcsolatom az ellenkező nemmel
2020. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

abban sem bízhatsz, akit a legjobban szeretsz a világon":


Az nagyban igaz.

Én apám alkoholista s volt egy pár nagyobb balhé.

2020. jún. 11. 11:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok csak egyet felsorolni, mert rengetegben volt részem. Szüleim által testi és lelki bántalmazás, nyilvános megszégyenítés, erőszak, kiközösítés, szeretett személy halálának végignézése, megcsalás, anyagi csőd, volt itt minden. Most már nem is tud olyan történni, ami le tudna törni, ha ezekből felálltam, felállok mindenből.
2020. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Első vagyok. Boldog és nyugodt életet kívánok mindenkinek, aki itt írt, a kérdezőt is beleertve természetesen.


Ezek a dolgok az élet velejárói, és ha bízol magadban erősen (mint én is), akkor minden helyrejon. 😊

2020. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Halálesetek.
2020. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A nagy részére nem emlékszem, pár év kiesett. De ami nagyon megmaradt az az alkoholista apám, édesanyám öngyilkossági kísérletei, éhezés, bántalmazás, szegénység, a saját tehetetlenségem. Hosszú évekig hibáztattam a családomat, és más embereket azért mert elvették a gyermekkoromat, és olyan pszichés betegségeket okoztak amik az egész további életemre rányomta a bélyeget.

De még élek, és itt vagyok. Ez a lényeg, túléltem és már vége van. Mindig van kiút, még akkor is ha kilátástalannak tűnik a helyzet. Idővel, és segítséggel mehet. Sose féljetek segítséget kérni :)

2020. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Fura de nekem nem volt ilyen :) 1-2 szerelmi bánat , de azt túl lehet élni.

Szerintem erős egyéniség vagyok :)

Most nyugodt életem van, igaz egyedül :( de meg van mindenem. :)

2020. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!