Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogyha undorodok a...

Normális, hogyha undorodok a hátszőrtől?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hogyha meglátok pl. a strandon egy palit akinek szőrös a háta, elkap a hányinger. Tudom, hogy ő nem tehet róla, de akkor sem tudok mit csinálni, egyszerűen hányingerem lesz. Normális ez? Pszichológus esetleg tudna ezen segíteni?

2020. jún. 11. 13:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Engem is kiakaszt a szőr, de engem mindenhol, a kunkori a legjobban. De ha kihullik pár szál hajam, és összeszedem, akkor is érzem, hogy a torkom készül öklendezni.


(Amúgy ha a női lábszőrt mondtad volna, aki itt nem normálisnak mond, az is egyetértene, kettős mérce.)

2020. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Én a nedves széthagyott hajszálaktól (sajátomtól is)

Vagy ha eszek és közbeb pl tvben valami undi dologról van szó (belek, paraziták, vér,szülés stb)

Olyankor muszáj elkapcsolnom 😁

2020. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%
Hányingeres.
2020. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Én a nyálas fogrémtől undorodok így, rá tudom pörgetni az agyam annyira hogy akár el is tudnám hányni magam, de megtanultam leállni, így a sima fúj-on kívül nincs más, gyorsan másra figyelek.

Nem gondolom, hogy esztétikus a hát szőr, de az túlzás, hogy hányni kezdj tőle, mert tényleg senki nem tehet róla, gyantázni pedig ha nagyon erős akkor nem szabad, utána úgy begyullad, hogy az rondább mintha szőrös, nem mellesleg elég fájdalmas. Esetleg hajnyíróval ápoltabbá lehet tenni.

Javaslom a ne nézz oda verziót, vagy nem észrevehetően bámuld meg és engedd el a témát. Minden korban megvan az a pár valami amin pörgünk, neked most épp ez, de el fog múlni :)

2020. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
*fogKrém, bocsi :D
2020. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nyálas fogrém :D ez tetszik, mint valami nagyon rossz horror film címe :D
2020. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne, ne bámuld szegény férfiakat, a nőket bámuld és a narancsbőrüket, tőlük jogos hányni.
2020. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17-es lehet ám fújolni mindenre, de nem lenne jobb elfogadni azt amin nem lehet változtatni? A narancsbőr is típusfüggő, igen lehet ellene tenni, mert igénytelenség van mögötte a legtöbb esetben, de ha valakinek ilyen a genetikája és nincs erre sok pénze az tehet bármit naribőrös marad :/ Nem ez volt amúgy sem a kérdés, ami egyébként még csak bunkó sem volt (nem jogos hogy ilyen stílusban reagálsz), hiszen azt is kérdezi hogy szakember tud e ezen segíteni.
2020. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!