Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják vagy hogyan...

Miért gondolják vagy hogyan mondjam el ,hogy ez nem is igaz??

Figyelt kérdés
Hát megmondom őszintén magamról nagyon elhagytam magmat és eléggé túlsúlyos lettem ,de aminek tudom is az okát hogy az injekció csinálja ami több kárt is csinált mint hasznot,de hogyam mondjam el anyámnak hogy nem is lusta vagyok hnaem nem merek elmenni a mamámhoz mert sokszor olyan gondolatok rámtörnek ,hogy ugye nem e fogok nekiugorni vagy nem .e fogom megtámadni olyan gondolatok jönnek ott!!Az életem során nagyon rosszakon keresztülmentem aminek hatására olyan nehéz fizikai nyomás nehezedik rám hogy az nem igaz volt ,hogy otthon sem mertem magam maradni 28 éves elmúltam se szexuális kapcsolatom nem volt se nővel se voltam egész életembe. Színészkedjek örökre nem lusta vagyok igaz picit az lettem én mint jó testépíttő nagyon othon voltam a dolgokban most pedig el vagyok hízva ráadásul olyan gondolataim is vannak jaj ugye nem fogom a mamámot megtámadni ha átmegyek ??? szerintetek ez így jól van vagy kinek mondjam el ??? sokszor pedig olyanok is rámjönnek ha elfut egy macska az autó előtt mindig elnézek hogy reméllem ugye nem fogja elütni!! Komolyan mondom sajnállok kárt tenni még egy ülörgarnitúrába is amit vagyis mivel vett az apám ágyat ,de megmondom őszintén nekm nem nagyon teccik ,de felhozza és rendesen ugye átfut az agyamom hogy most kárt tennék az ágyban és utánna megsajnálnám az ágyat ??? ennyire nyomorék lett bellem szerintetek????
2020. jún. 11. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Aztakur.a

Kisült az agyam o.O

2020. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
miért is??
2020. jún. 11. 21:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ekkora összefüggéstelen katyvaszt még nem láttam. Egy mondatban megfogalmazva, pontosan mi lenne a kérdésed?
2020. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hogy miért mondják ezt hogy lusta vagyok mik=ozben olyan gondolataim vannak csak egy konkrét példa mondja az anyám hogy mennyek átt az öreganyámhoz segítsek neki akkor nem az tör rám hogy lusta lennék hanem hogy nehogy bántsam őt ne hogy rosszat csináljak neki értedd???????
2020. jún. 11. 21:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most próbáld meg elölről. Szedd össze a gondolataidat és írd le tagoltan, helyesírási hibák nélkül.
2020. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért akarnád bántani a nagyidat? Milyen mentális betegséged van?
2020. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát íllítolag skizofrénia nem akarom bántani őt de jönnek olyan rossz gondolataim el sem tujdáktok képzelni volt hogy othon sem mertem magam maradni
2020. jún. 11. 21:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Gyogyszereket szedsz rá? Szüleid tudjáj, hogy beteg vagy?
2020. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát ez a baj hogy ők azt gondolják nekm skizofréniám van és sajnos járok injekcióra amitől még szarabbul vagyok mint előtte
2020. jún. 11. 22:00
 10/18 A kérdező kommentje:
a kérdésben is benne van olvasd el
2020. jún. 11. 22:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!