Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet gazdag emberekkel...

Hogy lehet gazdag emberekkel megismerkedni, kapcsolatokat építeni?

Figyelt kérdés

Köztudott hogy a mai világban az előrejutáshoz nagyon fontosak a jó kapcsolatok, főleg Magyarországon.


De egy átlag ember hogy tud gazdag körökbe kerülni, jómódú embereket megismerni?


Relatív sok ismerősöm van, de mindegyikőjük átlag ember, átlag beosztott. Félreértés ne essék, jó emberek, nyilván nem ez alapján kell egy embert megítélni, de attól még ezek a tények. Tehát attól hogy ismerek sok átlag embert, nem fogok előrejutni az életben.


Mondom megégyszer, nem érdekből kell barátkozni, csak kíváncsi vagyok hogy ez hogy megy.



2020. jún. 13. 16:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer jelentkeztem allashirdetesre ahova palyakezdö diplomast kerestek penzügy es szemelyi asszisztencia területre.

Talalkoztam a vezèrrel, elmondta hogy az àllammal üzletel földekkel, de rendkivpl sok penzügyi gazdagmsagi terpleten fut es szamtalan kapcsolatrendszere van.megmutatta a munkahelyet, egyik az iroda de masik helysèg medence meg hasonlok, es mondta bemutat mindenkinek, elindit az uton mint palyakezdöt, kitanit mindenre.

Nem vàllaltam mert nem mertem.


Azota mikor hivtam màr nem is ö hanem egy asszisztense veszi csak fel a telefont.


Csak pelda volt hogy ilyen is van.


Vagy masik/mostani munkahelyem cégcsoportokbol àll es elèggé nagy fejek a vezetök akikkel kommunikàlnom kell. Ha vki van olyan extrovert hogy kapcsolatokat épitsen ki azaz szèlesebb területen be tudna nekik dolgozni azaz van gogyija az üzletelgetésekhez vagy ki tudja magàt nöni a kapcsolatrendszerekkel igy is bekerülhet közéjük, ugyanolyan emberek, nem harapnak :)

2020. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!