Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátom teljesen más...

Az egyik barátom teljesen más lett mióta egy gazdag családból származó lánnyal megismerkedett. Kezd elszállni magától. Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtek meg, több megye van köztük. A fiúbarátom utazik mindig a lányhoz és ott is alszik nála. A lány családja nagyon gazdag. A barátom állandón azt magyarázza hogy a barátnője apjánál mindig több százezer forint van,5 plazmatévéjük van, mindent fizet neki is ha megy hozzájuk, és mennyire jól élnek, és mindig nagyon jól érzi magát ebben a közegben.

Kezd elszállni magától, és unom már ezt a dicsekvést állandóan, nincs az utóbbi időben más téma csak ez. Hogy lehetne újra normális? N


2017. jún. 23. 15:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Majd ha nem lesz a csaj és a földre száll újra keresgélheti a régi barátait.

Szerintem inkább hanyagold a gyereket.

2017. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Ha te nő vagy, eleve nem hiszem el, hogy köztetek csakis barátság van. Láthatólag te nagyon behisztiztél emiatt...


Ha úgy érzed, hogy nagyképű és öntelt lett, és ez a téma, akkor van egy rossz hírem: a kedves barátod sem különb más embereknél, csak eddig valahogy ezt nem sikerült sajnos észrevenned...


Nekem az ilyen nem a barát kategória, hanem a kerülendő. És ezzel válaszoltam is a kérdésedre.

2017. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy idióta. Arra büszke, hogy egy hímr...gyó lett belőle? Nem érdemes az időt vesztegetni rá.
2017. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2: Bár abszolút nem a kérdéshez tartozik, rád meg főleg nem,de 4 éve ismerjük egymást. Nekem régebben van kapcsolatom,neki pedig most lett. Tényleg teljesen hihetetlen hogy barátok vagyunk. Mindenbe bele kell magyarázni valamit ugye?

És eddig egyáltalán nem tűnt fel hogy ilyen lenne hisz nincs jelenleg munkája, a tesójával közös a szobája és mindig ő mondta hogy nem a pénz a fontos. Most meg érdekes fordult a kocka. És hetek óta mindig ugyanezt nyomja. Hidd el rohadt unalmas. Köszi a bölcs hozzászólásod!

2017. jún. 23. 16:39
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

A leírásból úgy tűnik, inkább a lány vagyona imponál neki.

A bátyám szó szerint ugyanezt csinálta: elköltözött 200 km-re, ahol talált egy gazdag csajt. Elvette, most együtt élnek, a lány meg uszítja ellenünk. Mit tudok csinálni? Semmit.

2017. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha legközelebb is felhozza mondd meg neki, hogy örülsz neki, hogy jól megvannak a lánnyal de untat a téma és hanyagoljátok. Vagy megérti, vagy megsértődik:D
2017. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5: Ez a lány is ilyen. Azt sem nézi jó szemmel ha beszélget valakivel facebookon.

Köszi a normális tanácsokat!:)

2017. jún. 23. 17:02
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Most mondok egy rossz hírt... Èn fiú vagyok, a legjobb barátomnak hitt lány oda költözött a fiújához, hirtelen le is lettem ejtve, mikor számon kèrtem a pasija megfenyegetett. A barátok addig jók amíg nincs párja az embereknek, utána le vannak ejtve. Ez így van fèrfinèl is nőnèl is.


Kèrdező, tudom nehèz ez, de lèpj tovább, ne szenvedj miatta, nem èr annyit :)

2017. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szenvedni nem szenvedek, csak rosszul esik ez a nagy változás. Nekem is van párom, mégis szakítok időt a barátaimra is, hiszen ők is az életem részei. És simán van annyi idő hogy valaki a párjával és a barátaival eltöltsön valamennyi időt :)
2017. jún. 23. 19:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Hallgass az utolsóra, mèg most hagyd a fenèbe mert kèsőbb csak fájni fog. Hidd el, tudom... :'(
2017. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!