Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőket miért nem érdekli a...

A nőket miért nem érdekli a politika, a tudomány, a technológia? Miért nem érdeklik őket az érdekes dolgok? Miért csak a szépségápolás, sminkelés, divat, életmód, romantika, érzelgés, lelkizés érdekli őket?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 17:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Engem érdekel az első három, inkább éppen a sminkelés meg az ilyen csajos baromságok nem vonzanak. Szerintem rossz csoportban keresed a társaságot :)
2020. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Aztán meg csodálkoznak, hogy meg vannak különböztetve. Ennél undorítóbb dolog nincs.
2020. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Bombanős visszatért.
2020. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
LOL napi troll
2020. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiúkat meg miért a kocsik, a foci meg a sör érdekli? Ez ugyanolyan gagyi sztereotípia, mint hogy a nőket a sminkelés meg a divat érdekli csak. 🙄 Én nő vagyok és érdekel a kérdésben írt 3 dolog, plusz azokon túl is sok minden.
2020. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem a bombanős vagyok
2020. jún. 18. 17:45
 7/22 A kérdező kommentje:
A kocsik, foci, sör igenis jó
2020. jún. 18. 17:46
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
A politikában mi a fene érdekeljen?
2020. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"politika"

Valóban nem érdekel túlzottan, bár vannak témák és korszakok a történelemből, ahol a politikát legalább olyan érdekesnek találtam, mint a csatákat és akkor kultúrát s társadalmat.


"tudomány"

Tudományon belül igazából csak a csillagászat vonz különösebben, a többi valóban nem érdekel, de nem mondanám, hogy azok unalmas témák.


"technológia"

A technológia fejlődése egy kifejezetten érdekes téma (elég csak a robotikára gondolni), de engem sose érdekelt annyira, hogy bővebben tanulmányozzam vagy foglalkozzak vele.


"szépségápolás",

Alapvetően ezzel mindenkinek kéne legalább annyira foglalkoznia, hogy igényes legyen.


"sminkelés"

Évente talán tízszer van rajtam smink, és akkor is a barátnőim csinálják meg nekem. Sose érdekel különösebben ez a téma, jobb szeretek természetes lenni. Mellesleg időpocsékolásnak is tartom a mindennapokban.


"divat"

Érdekes, de az én környezetemben a férfiak is időt és pénzt fordítanak arra, hogy igényesen és stílusosan jelenjenek meg. Egyébként én személy szerint sose követem az aktuális divatot, hanem a saját ízlésemet.


"életmód"

Egy értelmes és egészséges ember foglalkozik azzal, hogyan él - ez pedig teljesen nem független dolog.


"romantika"

Szólok John Keats-nek, hogy égesse el minden írását, mert láthatóan ez csak a nők privilégiuma.


"érzelgés"

Lehet túlzásba esni, de nem véletlenül fontos a lelki egészség.


"lelkizés"

Lásd az előző kifejtés.


Ennek az általánosításnak mi értelme van? Ennyi erővel én is írhatnám, hogy a férfiakat miért csak a szex, a sör és a foci érdekli? Miért nem érdekli őket a művészet, a világjárás, a nyelvek, és minden, amit én tartok érdekesnek?

Mindenki számára más témák érdekesek és attól, hogy te unsz valamit, nem jelenti azt, hogy az valóban az, mert a te véleményed semmivel nem értékesebb, mint bárki másé.

20/L

2020. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy a TTK képzésben több nő tanul összességében, mint férfi?
2020. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!