Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy sminkelem magam?

Figyelt kérdés
nem használok semmit,ápolom az arcom de alig van pattanásom (2honapba 1db),fehérek a fogaim,nagy szempilláim vannak az ajkaimra csak este szoktam tenni egy kis balzsamot azt is csak azért hogy ne száradjon ki. mégse hiszik el hogy nincs rajtam semmi. a barátnőimnél meg kellett mosnom az arcom h bebizonyitsam h nem vagyok kisminkelve... kérdezgetik hogy miket használok én pedig mindig csak annyit válaszolok hogy semmit csak ápolom és tisztitom az arcom,eleget alszok kerülöm a káros cuccokat és ennyi. a mostani barátom is teljesen meglepődött amikor látta h nem is sminkelem magam hanem ilyen az arcom természetesen. ennyire nehéz különbséget tenni vagy csak nekem van ilyen "babaarcom"? miért számit ez annyira az embereknek? nem teljesen mindegy hogy egy lányon van e smink vagy nincs?

2017. aug. 18. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mutasd magad
2017. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem mindegy, hogy van smink vagy nincs...ha nincs, az a jó és sajnos ritka is...
2017. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Igazából. Mi a kérdés? A válasz elég egyértelmű, és meg is válaszoltad magadnak. Vagy csak dicsekedni jöttél? Mert eléggé úgy tűnik, hogy próbálod előadni úgy mintha erre nem lennél olyan büszke.


"nem teljesen mindegy hogy egy lányon van e smink vagy nincs?"

Hogy lenne már mindegy?

Nagyon apró gondolkodással rájössz, hogy a fiúknak nem túl bejövős ha a csaj 5 kiló sminket leveszi magáról akkor úgy néz ki mint egy bányarém.

2017. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Örülj neki hogy ennyire szerencsés a genetikád és természetesen szép vagy.

Én ugyanígy ápolom a bőröm és mégis egy rakás ragya vagyok menstruáció előtt...

De bizonyára még tinik vagy tinilelkűek vagytok ha ennyire azon kattogtok hogy sminkel-e a másik.

Felnőtteket már ritkán érdekli és nem bizonyítgat másoknak.

2017. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Utóirat: én sminkelek, de természetes hatásúra, nem bohócnak. És a vőlegényem soha nem ébredt még sikítva mellettem, pedig én se nézek szívesen tükörbe reggelente. Ha valaki szeret, akkor mindenhogy szépnek fog látni. Ha nem szeret akkor meg semmit nem ér az se ha természetesen vagy szép.
2017. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam merthogy büszke lennék rá persze örülök neki hogy szerencsés vagyok csak nem értem h az embereket miért az érdekli hogy ki mit hord hogy néz ki stb.
2017. aug. 18. 22:10
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 16 vagyok..hát igen ha valaki sminkel akkor azzal piszkálják ha meg nem akkor meg azért.
2017. aug. 18. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátaid, akik ezzel piszkálnak elég buták. Ha valakinek pattanásos az arca, azt legtöbb esetben alapozóval csak elég felületesen lehet eltakarni (azt nem tudom ha létezik olyan ritka speciális szer, ami teljesen elrejtené), a legtöbb esetben csak a vörösségét fedi, miközben marad egy kis dudor az arcon.

Szóval könnyű megkülönböztetni a természetesen tiszta bőrt és az alapozott arcot puszta ránézésből, anélkül hogy megmosnád.

2017. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!