Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen a lelkivilá...

Szerintetek milyen a lelkivilága azoknak az embereknek, akik egész nap a fészbukon lógnak?

Figyelt kérdés
Kitesz egy képet pl az arcáról " szép napot" felirattal. Vagy " épp kávét iszok" szöveggel, és ezt minden nap. Ők nem érzik, hogy ez mennyire szánalmas? Jelenleg én is unatkozok kicsit ( lábtörés), de ennyire azért nem. Mi a véleményetek a fenti jelenségről?
2020. jún. 19. 09:09
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Átlagba az idősek ilyenek. Unatkoznak, és most ez nekik valami új, izgalmas dolog, nem érzékelik mi cringe, és mi nem.

Szerintem aranyosak, nyomkodják, ha őket ez boldoggá teszi, míg várják a hétvégére az unokát, nincs jobb dolguk.

De azért elég irritáló dolog, de valahol aranyosak, hogy nem értik mi ez, meg milyen. Csak ne dőljenek be mindenféle fb-s bolondságnak, csalásnak...erre kéne inkább őket tanítani még.

2020. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

#1: "Átlagba az idősek ilyenek." Honnét veszed? Pont, hogy nem! Sok idős embert ismerek, vagy nincs netjük, vagy ha van is nem nagyon használják, ha igen azt se tudják, hogy a fb-ot eszik, vagy isszák!


A kérdésre: teljesen változó, nincs olyan, hogy az ilyenek azon élnek, az olyanok meg nem.

2020. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
38%

Az én fb-ismerőseim kulturáltak, tehát fiatalok-fiatalabbak nem csinálnak ilyet :D

Csak idősek. De nekem már idős az 55 feletti is, lévén hogy én 25 vagyok :D

2020. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

"Ők nem érzik, hogy ez mennyire szánalmas?"


Pont ugyanannyira szánalmas, mint nézni őket majd kiírni róluk egy névtelen kérdést.

2020. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: jogos amúgy, bár nem direktbe nézem őket. Görgetem veszettül, de így is feltűnnek a gyakori arcok.
2020. jún. 19. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem mobilnetem van, nem szoktam kijelentkezni, ezért úgy tűnik, mint hogyha állandóan fent lennék.
2020. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Fásultak, akik szeretnének azért ennek ellenére is valami "figyelmet" kapni másoktól. Ebben a helyzetükben már az is "sikerélmény" számukra, ha teljesen vadidegenek lájkolják a semmit. Ezeknek az embereknek az életében ebben merül ki a "társasági élet". Az internet kényelmessé teszi az embereket, - könnyebben létesítenek "kapcsolatokat", de klasszisokkal könnyebben is engednek el számukra addig fontosnak vélt embereket. Az interneten annak adod ki magad, akinek akarod, ha észnél vagy, soha, senki előtt nem fog kiderülni, hogy ténylegesen az vagy-e, mint akinek kiadod magad. Arányait tekintve kevés kivétellel azt teszel meg másokkal arctalanul, személyes kontaktus nélkül, amit éppen kedved szottyan. Többek között ezért is van annyi magányos ember, mert az interneten kialakított emberi kapcsolatok 99,8 %-a tartalmatlan, nincs mögöttük semmi, vagy hazugságokra, érvényesítendő érdekekre épülnek. Nem tudnak mit kezdeni magukkal az emberek, ezért már az is szórakoztatja őket, hogy naphosszat görgetik maguk előtt a hányást vagy mások bugyutaságait, (lenyúlt) "életbölcsességeit" olvasgatják - és rémüldöznek, esetleg alapot szereznek ezzel egy fedett pályás, közös dühöngésre. Ennyi!
2020. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Főleg magányos emberek, akik társaságot keresnek. Vagy önbizalomhiányosak, akik visszacsatolást kérnek, hogy ők is érnek valamit.

Főleg fiataloknál láttam ilyet. Bár ők nem a szép napot írogatják, hanem hogy kávéztak, filmet néztek, aludtak. Néhány éppen csak azt nem írja ki, hogy mikor van wc-n.

2020. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Fedélzeti problémás.
2020. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!