Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mernél a Jofogásrol Ozdrol...

Mernél a Jofogásrol Ozdrol postán rendelni egy 27000 Ft-os monitort?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Jófogásról eleve nem rendelek semmit. Ha érdekel valami akkor elmegyek és megnézem, hogy valóban azt kapom e amit ígérnek az árért cserébe.
2020. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát eleve csalóka, mert ugye nem a Jófogástól, de mégcsak nem is arról rendeled, hanem konkrétan egy magánszemélytől. Hogy a JF egy közvetítő felület, az most lényegtelen.

Ha megbízhatónak tűnik a fazon, és nem ez a 27e forint lenne az összvagyonom, bevállalnám. Mivel elég retek oldal a JF - mondjuk ki -, nyilvánosan nem lehet értékelni a hirdetőket, de az írásképéből, a stílusából már lehet valamennyire következtetni. Esetleg próbáld elkérni a facebookját, ha nagyon nem bízol benne.

2020. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Én egyszer tv-t rendeltem Jófogáson keresztül.Egy hétig bírta,a vége az lett hogy se pénz se működő tv.
2020. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Tuti nem.
2020. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem.Eleve ilyen oldalról én sem rendelnék.
2020. jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

35ezerért rendeltem video kártyát, semmi baja nem volt.


Ugyanitt 125 ezerért adtam el egy pc-t, bár azt személyesen elvittem a vevőnek.

2020. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
nincs baj magával az oldallal, de én 5ezer felett nem utalnék egy idegennek. Max kifizetném a postaköltséget, adja fel úgy hogy én meg kifizetem a futárnak a pénzt. Vajon miért nem mennek bele ilyenbe általában? :)
2020. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8.


Azért az enyhe túlzás hogy nincs baj az oldallal, minekután a legalapvetőbb biztonsági szűrést, a felhasználó-értékelést nem vezetik be az oldalukon :) És nem lehet kifogás, hogy nekik nem jutott eszükbe, bármelyik igényesebb adok-veszek oldalról "lekopizhatnák" ezt a funkciót.

2020. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hardveraprón lehet pontozni, ott néz körül.


Jófogás tényleg szutyok, 1-2 hirdetőt simán bannolni kéne nem pontozgatni.


Bár a valódi lényeg az hogy ózd meg cigányok, de akkor miért nem ezt kérdezed?

2020. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!