Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik orvosnak van a legnagyo...

Melyik orvosnak van a legnagyobb tudása, ismerete az emberi testről?

Figyelt kérdés
Én a patológust mondanám, mert azonkívül, hogy ismeri kívülről az egész testet, a belső szervekről is sokat tud. Hol helyezkednek el, milyennek kell lennie a kinézetének egészségesen, hogyan néz ki a beteg szerv, ismerni kell a szövetszerkezetet, hogy mennyi az ideális súlya az adott szervnek, eltéréseket kell keresni a szervezetben, következtetni a halál okára, stb. Tehát egy eléggé komplex anatómiai ismerettel kell rendelkezni.

2020. jún. 23. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Körzeti orvos. Aki egy félmondatbol tudja mi a bajod.


En a körzetinek egyszer elmondtam hogy amikor felemelem a karom fàj a bordaim körül.


Ebböl tudta is hogy mi a baj en meg csak pislogtam

2020. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Belgyógyászoknak

De ezt nem lehet általánositani mivel különböző szakterületen vannak orvosok akik nagyon jók a szakmájukban

2020. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A legtöbb körzeti orvos csak találgat, maradjunk ennyiben, aztán mondjuk az egyértelmű agyhártyagyulladást nem ismerik fel. Az én dokim egy fülgyulladást nem tud megfelelően kezelni, nekem kell kioktatnom, hogy ugyan utaljon már be fül-orr-gégészetre, mert le kellene szívni a fülben lévő váladékot, mert attól nem akar gyógyulni.
2020. jún. 23. 20:57
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is a patológusnak.
2020. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Patológus.
2020. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Nyilvàn nem a kuruzslo körzetire gondoltam.
2020. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Kb mintha azt kérdeznéd, hogy melyik informatikusnak van a legnagyobb tudása a számítógépekről...

Ha pl egy videojátékot kell fejleszteni akkor tuti nem a hálózatépítőnek.

2020. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem tanul annyit, mint egy orvos. Nem tanul az emberi testről 5-6 évig. Ráadásul gyógyítani sem tud. Én láttam vhs kazettán egy bűnügyi patológust, aki egy fiatal férfit boncolt a segédjével, s amikor leemelték a koponyát az agyban volt egy vérrög. "agyvérzés" Nem ehhez kell tudomány, hanem ahhoz amit csinált. pl.orvosi körfürésszel körbevágta a koponyát és leemelte. A mellkasát vésővel, hogy hozzáférjen a szívhez. A legelején a holttest bőrét vizsgálta nincs e rajta ütésnyom...Nem nem tud többet az emberi testről a patológus a körzeti orvosnál. A patológus nem tud téged meggyógyítani.
2020. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ne haragudj, de fogalmad sincs mi egy patológus dolga. Én is őket mondanám, mint legnagyobb tudással rendelkezőket.
2020. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
#9 Ezt csak azért írok, mert sok nsics néztél? A sorozat nem valóság.
2020. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!