Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan,hogy valami...

Volt már olyan,hogy valami olyant tettetek amit nagyon megbántatok később?

Figyelt kérdés
Nekem sajna elég sok,de próbálok változtatni,hogy a jővőben ilyen ne történjen :')

2020. jún. 23. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Milliószor
2020. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, sok dolgot tettem, amit nagyon megbántam. Visszatekerni az időt már nem tudom, csak annyit tenni, hogy legközelebb hasonló helyzetekben másképp döntsek. Most épp egy ilyen szituban vagyok és iszonyúan bánom, mert a legrosszabb utat választottam... Azt kívánom, múljon az idő és túltegyem magam ezen az egészen.
2020. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Oldalakat tudnék megtölteni velük :D

Mondjuk ez annyira nem vicces.

2020. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg ano 2001ben, akkor voltam 17... haverommal hazafelé mentünk egy kocsmából és az ő isteni sugallatára, feltörtünk rgy büfét...

Készpénz szerencsére nem volt, csak 2 kólát lovasítottunk meg, meg igye betörtük az ablakot...

Pár héttel később egy csajjal randiztam, aki mesélte, hogy apukájának van egy büféje, és pár hete feltörték, és teljesen kipakolták... ugyan az a büfé volt... valószínűleg jöttek utánunk is idióták...

Lényeg a lényeg, 2 éven át minden fizetésem felét bedobtam a postaládájukba, míg apukája összeszedte magát.

2020. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan így teszek, mindig belemegyek a rosszabbik dologba.
2020. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, bár biztosan volt ilyen. Mondjuk amikor először cigit vettem. Sok pénzem lenne azóta.
2020. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!