Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan ismerősötök/barátot...

Volt olyan ismerősötök/barátotok, akit megbántatok, hogy megismertetek?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok többek között, hogy egy idő után kiderült, hogy nem az az ember, akinek elsőre tűnt, netán ijesztő/furcsa tulajdonságai is voltak.


De olyanok is érdekelnek, akiket esetleg megbántottak/olyasmit tettek veletek, ami miatt megszakítottátok velük a kapcsolatot.


Mennyi ideig tartottátok a kapcsolatot?



2018. jan. 27. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
volt sok..nem szeretek rájuk emlékezni
2018. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj... de volt ám!

Kapásból négyet tudnék mondani, nagyon szrul esett, hogy így átfordultak a dolgok. Mindegyik egy külön sztori. Felnőttek vagyunk egyébként, 30+ és 40+. Az ember azt hinné, hogy ebben a korban már értékelik és megbecsülik a másikat, de egyáltalán nem. Mindegyiküket nagyon szerettem, a mai napig bánt a dolog.

2018. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az idő: 5 és 20 éves kapcsolatok is megszakadtak.

2018. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is arról van szó, hogy megbántam volna, hanem csak egyszerűen rosszul alakult a kapcsolatunk. De ennek már lassan 3 éve, szóval már rég túl tettem magam rajta.


Egy másik eset pedig egy internetről megismert sráchoz kötődik. Róla így utólag azt gondolom, hogy jól cserben hagyott. Inkább úgy döntött, hogy nem ír többet, mint hogy bevallja, hogy már nem érdeklem. Mindez több hónapnyi levelezés után történt.

2018. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Volt.

Kb. 2-3 hónapig tartottuk a kapcsolatot, és hát kiderült, hogy eléggé félreismertem.

2018. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van..en sem szeretek visszaemlekezni rajuk.

Altalanos iskolai "legjobb baratok" voltak,akik aztan egy perc alatt tonkretettek az utolso evem..es nem tulzok.

Meg 1-2 evig tartottuk a kapcsolatot bar mar akkor is haldoklott az egesz..

Azota mar egyaltalan nem,es sokkal jobban erzem magam :)

2018. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem, még ha nem is vagyunk már jóban, ők is hozzájárultak ahhoz, hogy ma az legyek, aki vagyok. Az ilyen emberek a határaimat feszegették, és ennek is van egyfajta haszna, még így is, hogy most már semmi közünk egymáshoz. Ha csak jó, számunkra szimpatikus embereket ismernénk meg, sokkal kevesebbet tudnánk magunkról is.
2018. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, de többségében én is úgy kezelem ezt mint a 7-es válaszoló.
2018. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazándiból ők szakították meg velem a kapcsolatot mikor szembesítettem őket a hazugságaikkal és a hamis ígéreteikkel.
2018. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A #7-es nézőpontja különösen érdekes. És jogos. A rosszul alakult kapcsolatok is hozzátesznek ahhoz, amik ma vagyunk.


Nekem is volt olyan barátságom, ami bár nem volt túl hosszú (2 év), bánt, hogy a vége felé teljesen elromlott az egész, mert az illető főnökösködővé, önzővé vált, és csak kihasználni próbált, ha szüksége volt valamire, de fordítva semmi.

2018. jan. 27. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!