Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretném informálni magam,...

Szeretném informálni magam, de már képtelen vagyok híreket olvasni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tisztaban szeretnek lenni a fontosabb hirekkel, azzal, hogy mik tortennek a vilagban, de mar keptelen vagyok hireket olvasni. Az eddigi oldalak amiket olvastam:

•Portfolio

Masrol sincs szo benne, mint arrol hogy micsoda valsag jon, mindennek vege, zuhanorepulesben az arfolyamok stb...


•szeretlekmagyarorszag

Itt vannak erdekes cikkek, de egyre tobb es tobb a klimavaltozasrol szolo hir, (tudom, ez van, ez az igazsag, el kell fogadni) ami miatt egyre inkabb remenytelennek es ertelmetlennek erzem az eletet, ezen felul sok a halaesetekkel kapcsolatos sztori, amin sokszor napokig ragodom


•blikk/bors

Oke, tudom, szennylapok, de neha mar inkabb a bugyuta “ leszallitottak a repulorol mert tul budoset sz*rt” hireket konnyebb olvasni, mint a sok negativ dolgot ami a vilagban tortenik


A kerdesem az, hogy milyen hirportalokat olvassak? Vagy mit csinaljak, hogy lelkileg ne menjek tonkre egy-egy hir hallatan?

Most mar tobb mint egy hete volt az a hir, hogy egy nenit elsodort az arviz, es en azota is erre gondolok, sot naponta visszakeresem a cikkeket, hogy ujra elolvassam, es annyira sajnalom az ozvegy bacsit, egyszeruen a szivem megszakad, most is konnyezem.

Es most ez lehetne barmi mas hir, ami valaki massal tortent, egyszeruen a cikkek tobbsege megmarad a fejemben, sokszor aludni sem tudok, csak sirok olyan emberek es sorsok miatt, akiket egyebkent nem is ismerek...

Mit tegyek?

En probaltam egyaltalan nem

Olvasni hireket, de a tudatlansag zavar es az is hogy nem vagyok kepben azzal mi tortenik itthon es a nagyvilagban...


2020. jún. 24. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ülök a gép előtt, olvasgatlak titeket, és a tv-ben a híradót hallgatom!! Ha valami olyan hírt mondanak, úgyis odanézek, vagy a következő híradóban, esetleg másik csatornán majd jobban odafigyelek.

De ugyanezt megteheted, hogy bekapcsolsz egy rádiót, amikor a híreket mondja.

2020. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, a híreket nem neked találták ki. Lehet szar, de inkább maradj tudatlan, ha így reagálsz minden szarságra ami nem is veled történt. Megtörténhetett volna? Lehet, de nem történt meg, ennyi.
2020. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem hírportálok. A Portfólió még talán, az elsősorban gazdasági. Ha ezek a hírek érdekelnek akkor olvashatod persze. Az nyilván tény hogy most válság van, ezzel nincs mit csinálni. Magyar nyelven nehezebb viszonylag független, normális híroldalakat találni. Külföldiek közül talán a Reuters, BBC amik viszonylag objektívek. Ha ennyire rosszul érintenek bizonyos dolgok, akkor ne olvasd el az ilyen katasztrófákat, hasonló nagyon negatív dolgokat.
2020. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!