Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra átjön ennek a...

Számotokra átjön ennek a kisfilmnek a mondanivalója?

Figyelt kérdés

Ti szeretitek az ehhez hasonló stílusú dolgokat? Megnéznétek és írnátok róla véleményt? Készítettünk egy amatőr rövidke kis zenés videót.


https://www.youtube.com/watch?v=YWbRNHhcyhk


2020. jún. 24. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A csendről szól, a csend fontosságáról, meg hogy ez mennyire jó is tud lenni és nem kell feltétlenül kitölteni mert csak. Ehhez képest az egész videó alatt szól egy dijundisun tüctüc zene ami megöli a csendet...
2020. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a mondanivalója, hogy sokkal jobb a csend mint az ilyen xar zene meg videó.
2020. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A videó? Kb nézhetetlen, végignéztem, de szívem szerint már az első 5 mp-be kinyomtam vóna. Pár idézet a csendről, meg fölvettétek, ahogy az egyikőtök magába' sétálgat, alatta meg egy hiperszar zene, de hogy ennek mi értelme van, azt nem tudom. Ettől a fantasztikus videótol, ahogy valaki magába sétálgat, jobban át kéne jöjjön az üzenet? Akkor már célszerűbb lett volna több embert bevágni, akik ahelyett hogy a hétköznapi dolgokról fecsegnek, vagy tudom is én, mit csinálnak, csöndbe töltik az idejüket, és boldogok stb. No, ez az én véleményem naggyábú.
2020. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! Hát ez már így sikerült. Maximum majd akkor pályázhatunk az év legrosszabb videója címre :)
2020. jún. 24. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Hatásvadász, de sajnos pofára esik.


Nagyon "mélynek" akar tűnni, de lerí róla, hogy volt kb. 14 éves, aki csinálta.

A csaj amúgy inkább tűnik türelmetlennek meg morcosnak, látszólag annyira nem élvezi a csendet.

2020. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!