Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki magányos, és mondjuk...

Jocika147 kérdése:

Ha valaki magányos, és mondjuk tele van negatív érzelmekkel ez átjön netes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Most itt konkrétan arra gondolok, hogy ugye mindenkinek van egyfajta kisugárzása. Nekem mondta már egy pár ember hogy mindig olyan rosz,negatív kisugárzásom van. Igazat adok nekik mert tényleg igyvan. A kérdést azert tettem fel mert magányos vagyok, nincsen senkim, es ha pl netes oldalakon akarok ismerkedni, nekem egyszerűen nem jön össze. És azt azért kizárnám hogy annyira csúnya vagyok hogy emiatt nem jön össze. :)

Csak már egyre kevésbé bírom igy az eletem, nem jarok sehova senkivel, nem beszelgetek senkivel. Ha valakivel el is kezdek, csak kis ideig tart, aztan vege van.


2018. szept. 2. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, ha csak nem hazudik magáról elég jól. De akkor meg minek ismerkedik, ha a kapcsolatuk alapja egy hazugság?
2018. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Amikor van valaki kilátásban, miért nem váltasz jó kedvre? Elvégre annak örömtelinek kellene lennie.


Nem tudom, de én magányosan is tök boldog vagyok. :) Persze megvannak a saját kis céljaim, amiket elkezdtem sorban elérni... Miért nem tűzöl ki te is néhányat? Nem nagyokat, csak kicsiket. A megvalósítási folyamat során meg fogsz feledkezni a magányról, közben meg lehet, betoppan életedbe egy nő is.


Annyira baromi egyszerű boldognak lenni, mégis panasz van ezerrel.

2018. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy neten észre veszik-e, szerintem függ attól, hogy kivel írogatsz. Egy értelmes, inteligens lány biztos észrevenné, főleg ha nem rakod tele :D szmájlival a beszélgetést, de egy butábbnak már lehet hogy nem tűnne fel/nem érdekelné
2018. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es kerdezo: a kerdesben magamat irtam le. Ugy hogy rolam van szo 😁 es egyebkent en nem szoktam hazudni. Lehet ez a baj..


2-es kerdezo:

Orulok,hogy szerinted baromi egyszeru boldognak lenni, ezt amugy mar sok helyrol halottam. Na hat amilyen egyszeru akkor olyan konnyen eszre se lehet venni ezek szerint.. most egyebkent epp szeretnek elmenni egy fel eves tanfolyamra, munka melett. Aztan ha sikerul abban szeretnek tovabb dolgozni. Egyenlore ennyi celom van most olyan amit komolyan akarok. De ettol meg nem lesznek barataim, vagy haverok, se nok az eletembe. Ami nem ertem miert van.. még ha tele is vagyok megativitassal ami valoban igyvan, azert melette nem tartom magam egy rosz es hulye embernek...

2018. szept. 2. 18:54
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as.

A kerdessel arra celoztam ,hogy letezik e olyan hogy valakinek a negativ kisugarzasa elriasszon mindenkit azonnal.

2018. szept. 2. 18:56
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem tartom bajnak, ha nem hazudsz. Sőt!

Ellenben a gondolkodásmódtól is függ sok minden. Ha valaki keresrű (reményt vesztett és dühös, de tehetetlen), akkor azt könnyen észrevenni. Ellenben, ha tud fókuszálni a másikra és figyelni rá, akkor az ismerkedésnél nagy előny. Neten való ismerkedésnél amúgy sem a másik személyiségét ismerjük meg, hanem alkotunk egy képet a leírtak alapján.


Ha már videocsetel valaki, akkor pontosabb képet kaphat a másikról. De az én konzervatív nézetemben társaságban és élőben lehet megismerni a másik embert.

2018. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

En is amondó vagyok hogy eloben ismerjuk meg a masikat.

Jo lenne ha eszre tudnam venni mondjuk hogy ha ossze is jon akkor hol rontom el hogy vege van..

2018. szept. 2. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
A saját példámból kiindulva, szerintem sok esetben eléggé átjön ez, még levelezéseken keresztül is. Alapvetően nekem is volt korszakom, amikor a gondolataim óriási részét az ilyen negatív dolgok (főleg önkép) töltötték ki. Sokszor emiatt még rosszabbul éreztem magam, mert konkrétan tudtam, hogy emiatt nem fejlődnek a kapcsolataim, mert előbb-utóbb ha már meg tudok nyílni, beleesek ebbe a negatív spirálba, és mikor magamról beszélek mindig csak ezek a rossz dolgok bukkannak fel, és ezzel nem feltétlenül tud mit kezdeni a másik. Ettől függetlenül lehetsz jó ember, sőt én például mások problémáira is tök érzékeny voltam/vagyok részben a sajátjaim miatt, ezért szerintem hallgatóságnak elég jó vagyok, segíteni is szeretek ilyen téren. Meg hát neked is vannak céljaid stb. Szóval ja, szerintem átjönnek ezek, de én mindig próbálom észben tartani, hogy minél többet dumálok ilyenekről, annál nagyobb helyet fognak foglalni az agyamban, így ez alapvetően nekem se jó, egy önrontó kör. Nem kell hazudni, de igen is tudatosan figyelni kell rá, hogy miről beszélsz, és ha azon kapod magad, hogy kezdesz "lecsúszni", fel kell hozni valami másik témát, átterelni akkor a partneredre a fókuszt, stb. Hidd el lelkileg neked is jót fog tenni, és ha lépésről lépésre egyre kevesebbet beszélsz ezekről a rossz dolgokról, egyre kisebb időre fognak leláncolni. (Nyilván van olyan megoldandó probléma, amit nem árt kivesézni, de ezek legtöbbször, amiről szerintem te is beszélsz, unalomig hajtogatott negatív dolgok, amiknek nincs megoldása, mert gyakran nem is a valóság, csak annyit mondtuk már magunkról, hogy elhisszük). Remélem sikerül majd társaságot találnod, és kilépni ebből a helyzetből :)
2018. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot

Megfogadom

2018. szept. 2. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Átjön egyértelműen... a görcsösség


Előbb rendbe kell hoznod magad, és olyan emberré válnod, mint akinek te magad is szeretnél barátja lenni.

2018. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!