Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen példákat ismertek...

Milyen példákat ismertek arra, amikor valaki viselkedése bicskanyitogató?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például ezekre:


- Szabyest képe a köteg húszezressel amit (talán Instán?) posztolt

- A "miért vagytok életképtelenek?" videó - ha negatív reklám, ha nem

- A "hópihe" effektus


Nekem csak ezek jutottak az eszembe, de várok még pár példát, minden kérdéshez kötött választ felpontozok! :)



2020. jún. 25. 23:08
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%
Én talán az állatkínzás az, amire ugrok, amúgy meg lexarom az embereket, elég idegbajos az, aki pár netes hülyére ugrik :D
2020. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaa nem úgy, hogy ott fröcsögtem a kommentek közt :D Csak felháborító, hogy egyesek mennyire hülyék, nárcisztikusak, hogy ennyire nem veszik észre mégis mit csinálnak. Igaz, most itt fröcsögök idézőjelesen, de most sem vagyok idegbajos, csak érdekel a véleményetek.


Köszöi a választ :)

2020. jún. 25. 23:14
 3/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
67%

Hát de minek foglalkozol vele? Kicsike X, és kikapcsolod, továbbnyomsz...ha nem is idegbajt kapsz tőle, minimálisan mérgezi a napod, nem szabad!

Nézzél inkább cicás videókat.

2020. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szeretem a kutyás videókat valóban :D A macskákat annyira nem.


De nem uszítani akarok, tényleg csak a PÉLDÁK miatt írtam ki a kérdést. Érdekel nektek milyen példáitok vannak, ezekbe csak belebotlottam. Isten ments hogy direkt keressek trash tartalmat.

2020. jún. 25. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Neki mindent lehet, senki nem (mer) rászólni.
2020. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Csak olyan videókat nézek, amiből van mit tanulni. Problem solved.
2020. jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!