Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki nagy ember?...

Mitől lesz valaki nagy ember? Mi tesz valakit tekintéllyé, tisztelendő példává, "hatalmassá"?

Figyelt kérdés

A pénz nyilvánvaló, a mai világban (és régebben is) ez volt az üzemanyag a hatalomhoz, de attól most tekintsünk el.


Szellemi, lelki értelemben ez hogy festene?



2020. jún. 27. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztaság (szellemi és lelki értelemben),hűség,emberség, bölcsesség, önzetlenség, értelem, egyenes jellem. Ez a 7. a beköszönője az ilyen embernek
2020. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pénz, semmit nem jelent, maximum azoknak, akik azt sem tudják mi érték szellemben/lélekben.
2020. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyes!


Kettes: A pénzről nem szóltam, ez az én hibám. Nem mondtam, hogy a szabadság kulcsaként használva azért a szellemi értékekhez is könynebb hozzájutni. Valljuk be, ha azt csinálja az ember amit szeretne, és az átlag munkabér tizenötszörösét keresi meg vele hetente, akkor csak jobban van életkedve, ideje, minden mása belefogni valamibe. A munkával lefogott, elnyomott embereknek gondolkodni sincs ideje, belefásulnak az egészbe, és nem fognak tudni elmerülni ilyenekben.


Ellenpélda persze van mindenre, ahogy az én szempontomra is.


Köszönöm a véleményed!

2020. jún. 27. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedés, hogyan viszonyul másokhoz, nézetek stb.
2020. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
A pénze
2020. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Szeretet és Bölcsesség nagy szintézisét kereső aspiráns ember legnagyobb fela-data a „tiszta gondolkodás”, tehát a destruktív, negatív gondolatok teljes eltávolításamentális tevékenységéből. Ahogy benső erői kiteljesednek, úgy válik tudatos, aktívgondolatforma építővé a tanítvány, és ezzel meghatározza eljövendő fizikai világánakminőségét.
2020. jún. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lelke tisztasága, és szeretet sugárzó lelkétől ..
2020. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!