Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lepontozni másokat az oldalon?

Lepontozni másokat az oldalon?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy lepontoznak másokat a semmiért? Megértem, ha hülyeséget ír. De mikor csak a véleménye más, akkor miért? Kik azok, akiknek élvezetet okoz szemétkedni névtelenül?

2020. jún. 27. 20:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Istenem, lepontozzák a válaszokat, mekkora problémáid vannak az életben...😃
2020. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

xDD És 0%


xDD Mindjárt megpusztulok

2020. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert az a legnagyobb örömük az életben.

Elve nonszensz amikor itt rendszeresen érdemi kérdés helyett szimpátiaszavazás csak a kérdés, vagy a kérdező nem valós kérdést ír ki igazából, hanem csak megerősítést vár a saját álláspontjára. Ilyenkor elszabadulnak az indulatok, aztán megy a lepontozás, csak azért mert nem egyezik a véleménye az embereknek. El kell engedni. Mióta van az új rendszer, még annyira nem is látszanak a százalékok.

2020. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
2 Megsütött a nap?magadból indulsz ki? :D
2020. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
59%
Én most angyaltrollkodok és minden választ felpontozok itt :D
2020. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nekem is feltűnt, hogy nem mutatja mindig. Nem tudom miért, de remélem hogy rövidesen meg lesz oldva ez a probléma.
2020. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igazából valóban el kell engedni. Csak így értelme sincs az oldalnak. Azért nem fogok segíteni, mert elvárják vagy mert azt gondolják, hogy ez jár.

Én úgy látom, hogy van pár segítőkész unatkozó ember, egy rakás troll vagy frusztrált szerencsétlen, és a segítség kérők, akikről nem tudni hogy fognak reagálni.

Mivel a rendszer szar és nem is igen fejlesztik, a legelső említett csoport folyamatosan cserélődik.


És igen, idegesít. mikor a foglalkozásomból adódóan segítek, de a közhelyekből élő, értsd a témához síkhülye emberek lepontoznak.

2020. jún. 27. 20:59
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

Kééérdező, hát ezt nagyon rosszul látod!


Nekem lenne dolgom, de rabul ejtett az oldal! Kikérem magamnak :DDD

Nem szabadna unatkoznom xD De szerintem megyek és csinálom, mert sosem leszek kész.


További szép estét mindenkinek!

2020. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
De unatkozol, mert akkor nem éreznél kényszert te is, hogy okoskodj :D
2020. jún. 27. 21:01
 20/23 anonim ***** válasza:
84%
Előző gyk verzióban sem volt semmi értelme a leszavazásnak, most sincs.
2020. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!