Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy lehet, hogy minél...

Az hogy lehet, hogy minél melegebb van, annál erősebb vagyok sportban? Pl kerékpár ma megvolt a 80 km egyszerre. Persze ittam közben 1,5 liter vizet.

Figyelt kérdés
Csak fura hogy sok ember meg a gyerekek is döglődnek a melegben de én meg nem. Ez mindig így volt nem tudom miért . Vérnyomásom 105/70
2020. jún. 27. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal lehetsz, ha ilyen vérnyomásod van. Az jó ha ilyen jól megy a tekerés, akkor sok sikert kívánok hozzá amíg csak bírod. Remélem látok végre egy magyart is tekerni a Tour de France-on. :D
2020. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már olyan fiatal sajna :( húszas éveimben vagyok. Annyi, hogy a szívem funkciói átlag felettiek, de ezt csak megnézetem kíváncsiságból . Sajnos nem volt pénz sosem kerekparoztatasra, így nem jutottam az amatőr szint fele. Am 445 volt a szintkülönbség.


Am lehet a D vitamin ? Mert főleg ha a nap süt és izzik az aszfalt akkor tudom a maximumot magamból kihozni

2020. jún. 27. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi szempontok nagyon sokat nyomnak a latba (süt a nap, nyár van, szép az élet). Ha alacsony vérnyomásod van, akkor vagy sokkal jobban bírod a meleget, vagy sokkal rosszabbul. Az enyém is alacsony, én is jobban bírom a meleget, mint a legtöbb ember, de van olyan, akié szintén alacsony, és "elpunnyad" a melegtől.

Amúgy ügyi vagy, csak így tovább :)

2020. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon boldog vagyok ilyenkor. Eleve az illata a levegőnek, főleg ha víz is van a közelben leírhatatlan . Könnyen bírom a meleget nagyon. Köszike a dícséretet :)
2020. jún. 27. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Huszonévesen még nagyon fiatal vagy. Akkoriban én is jobban bírtam a hőséget. 35 évesen jött ebben változás, de lehet, hogy az is befolyásolta, hogy légkondi kicsinálta a csípőmet, aztán már nem mindegy hogyan hűtöm magam, otthon csak ventilátor, függöny, és nemrég óta redőny van, légkondi a csípőm miatt nem lesz, ami van, az meg vagy elég, vagy nem. A munkahelyemen meg egy rosszul szellőző open officeban vagyunk kevesebb, mint egy éve, tavaly nyáron még jobb irodákban voltunk, itt pocsékul lett megoldva a hűtés-fűtés, ugyanaz a cég, ugyanaz az épület, csak amiket elkezdtek beépíteni, másképp csinálták meg, mint az alsó szinteket.
2020. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ott van az is, hogy biciklisként elég jő hűtést ad a menetszél, míg egy helyben punnyadva csak szenvedsz a melegben.
2020. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
S fogadjunk egy hatalmas plusz, hogy a kis bogarak eltakaródnak az útból, nem kenődnek a szemüvegre sem.Aztán a gumik tökéletesen tapadnak az útra s a hülye gyalogosok sincsenek előtted sehol:))
2020. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!