Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha a példaképem Ted Bundy?

Az baj ha a példaképem Ted Bundy?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a filmjeit. Meg magát a sorozatgyilkost.

2020. jún. 28. 10:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp egy sokszínű, egyedi személyiség volt, ebből a szempontból én megértem, hogy így érezhet valaki vele kapcsolatban, viszont egy hidegvérű sorozatgyilkosról van szó. A csodálatod remélhetőleg nem fordul át abba, hogy a tetteit követni szeretnéd. Pszichológiailag én szeretek ezzel a témával foglalkozni, Ted Bundy az egyik kedvenc "alanyom", a mai napig azt gondolom, hogy a tettei ellenére nem kellett volna kivégezni, hanem hagyni a börtönben megöregedni és vizsgálni minden pillanatában, hogy jobban megismerhesse a világ egy zavart elme működését. Ha a filmek alapján kezdett érdekelni maga Bundy, aztán rágugliztál és megláttad, hogy tulajdonképpen egy kifejezetten vonzó, jóképű pasasról van szó, aki a szavakkal is nagyon jól tud bánni, akkor itt szerintem ideiglenes rajongásról van szó. Ted Bundy egy mentálisan sérült, zavarodott férfi volt, akit nagyon nagyon sajnálok, hogy ilyen útra tért, mert szerintem hasznos tagja lehetett volna a társadalomnak, ha jól alakul a gyerekkora és igazából az egész élete. Példaképként tekinteni rá szerintem max az tud, akit már a gyilkosság gondolata is vonz. A te esetedben remélem csak a filmek alapján (legtöbb esetben a csodaszép Zac Efron által megformált Bundy miatt) alakult ki egyfajta rajongás, hisz a mozivásznon hajlamosak áldozatszerepben bemutatni "gazfickókat", és ahogy az áldozatoknál is, itt is működik Bundy varázsereje, lényegében elbűvöl másokat.
2020. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Baj. Remélem nem veszed zokon, ha agyonverlek és eláslak a kertben...
2020. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem érdekes fickó,de nem hiszem el,hogy ez nem troll kérdés.Ezt szerintem Max egy nagyon fiatal gyerek gondolná,ha alapból mentálisan stabil vagy.
2020. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%
Ha már ilyenbe gondolkodsz akkor inkább ajánlóm Napóleont,Hitlert vagy Lenint sokkal jobb példával szolgálnak
2020. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%
#14. Mondjuk szerintem ezek sokkal rosszabbak voltak mint TB.
2020. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egyáltalán nem. Ők nem sorozatgyilkosok voltak hanem tömeg gyilkosok
2020. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Ted Bundy perverzióból gyilkolt, azok az emberek Napóleoni leszámítva, mind, valami elmebeteg ideológiából... És meggyőződésből.
2020. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
6%
És fel is virágoztatták az országukat vagy talán jobb, hogy naggyá tették. Valamint az ő útjuk talán lehet motiváló is, mert a saját tehetségükön jutottak oda ahova. Bundy meg a többi beteg idióta meg semmi pozitívum nem származik a tetteikből
2020. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
Van akinek lady gaga vagy cardi b a példaképe “. Ezekbez kepest ez tok elfogadhato
2020. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%
Csak addig, amíg szűz vagy.
2020. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!