Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Ted Bundy helyes...

Szerintetek Ted Bundy helyes volt?

Figyelt kérdés
tudjátok az a sorozatgyilkos...
2010. okt. 2. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Mi az hogy helyes egy szemét mocsok gyilkos? El lehet tekinteni egy ember szocializáltságától? Épeszű emberek azok akik ilyen szemetekért rajonganak? Noha én férfi vagyok de ez női vonalon is ugyanúgy érvényes.
2010. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én nem rajongok érte, csak sok helyen olvastam egy oldalon , hogy a jóképű férfi...Szóval sok helyen olvastam arról, hogy jóképű férfinak tartották..

Én csak a véleményekre vagyok kíváncsi :D.

2010. okt. 2. 21:56
 3/10 anonim válasza:
98%
Szerintem is igen, jóképű volt. Sokan annak tartották. Nem egy tipikus sorozatgyilkos feje volt. A fene se gondolta volna róla, hogy szabadidejében miket ténykedik. És az, hogy jól nézett ki, nagyban hozzásegítette ahhoz, hogy sikeres legyen a kedvtelésében. Mert a nők egy jóképű pasinak egyből ugrottak. Nem találkoztam volna vele élőben, mert lehet én is bedőltem volna egy ártatlan mosolynak. :) Egyébként ha már itt tartunk, szerintem sorozatgyilkosok közül Jeff Dahmer volt a leghelyesebb. Neki aztán még ártatlanabb feje volt. Ebből is látszik, hogy néha a legnormálisabbnak tűnő emberek művelik a legextrémebb dolgokat. Alamuszi nyuszi nagyot ugrik. De attól, hogy ezen személyek külsőleg felettébb vonzóak voltak, még nem szimpatizálok velük. :) Mert pár éve még el se tudtam képzelni, hogy ilyesmi a valóságban is létezhet, amit ők műveltek.
2010. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
a sorozatgyilkosoknak általában ártatatlan fejük van, ha feltűnőek lennének, gyorsan elkapnák őket :D
2010. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nagyon helyes volt, és másoknak üzenem, hogy ha ez a kérdés, akkor el lehet tekinteni attól, hogy sorozatgyilkos volt.
2011. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Fúj, nem olyan nyomi az arca. Béna pasi külsőre, mondjuk belsőre is.
2011. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-11-06 20:59


Na azért nincs mindig így. Mert van amelyiknek iszonyatosan pszichopata feje van Persze nem kell elsőre ítélni :D De hát, a legtöbbnek nincs valami ártatlan külseje. Kivéve Ted B.-nak mert róla tényleg nem gondolták az emberek, hogy egy gyilkos..Én se gondoltam volna. Egyébként pont ezaz, hogy kedves külseje volt és mellé úgy ahogy helyes is, ezért jobban megbíztak benne.

2011. márc. 3. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Mint pasi úgy nem jön be,de ahhoz képes,hogy sorozatgyilkos volt elég helyes volt és jó vágású férfi volt!! Általában a gyilkosok degenerált kinézetű gusztustalan emberek!! Ted Bundyt általában úgy írták le,hogy "vonzó és intelligens férfi" Meg azt se felejtsük el,hogy abban az időben másabb voltak a férfi ideállok olyanok mint ő volt
2013. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Ted Bundy egy színész volt. Bárkivel bármit el tudott hitetni. Teljesen normálisan is kinézhetett, és előadhatott bármit hitelesen.
2013. nov. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noémi4000 válasza:
100%
Szerintem is nagyon helyes volt. Ezért tudtak bedőlni az áldozatai...
2014. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!