Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok megnyílni...

Miért nem tudok megnyílni senkinek?

Figyelt kérdés

Nem tudok megnyílni senkinek. Csak szenvedek. Vagdostam

magam.. Nem mondtam el senkinek, még a legjobb barátnőmnek sem. Én mindig mindenkit meghallgatok, de engem senki sem. A barátnőm nem is igaz barát, vele csak hülyülni tudok, de ha komoly dolgokról van szó, ő nincs mellettem. Soha nem beszélgettünk ilyesmiről.


Mindenki azt hiszi, hogy boldog vagyok, mert megjátszom magam. Én vagyok a bohóc mindenhol.. fel akarom vidítani az embereket. Utálaom, ha valakit szomorúnak látok. De mért nem törődik senki az én érzéseimmel is? Jól esne néha, ha valaki megkérdezné hogy vagyok. Bár a válasz úgyis mindig az, hogy "jól". Miközben egyáltalán nem vagyok jól. De nem tudok megnyílni senkinek.. úgysem értenék meg :)

Igazából azt sem tudom, hogy miért, csak nagyon szomorú vagyok, nem látom az élet értelmét, nincsenek céljaim. Éjjelente nem tudok aludni, csak gondolkozom egész éjjel. De annyira kilátástalan minden. Már mindent unok, semmi sem tesz boldoggá. Nem tudom miért van ez :/

Na mindegy. 16/L

A szöveg nagyon összeszedetlen lett, sajnálom. És a helyesírási hibákat is.



2020. jún. 29. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Munka?

Család?

Utazás?

Főzés?

Zene?

Rajz?

Szex?

Isten?

Sorozat?

Melyik tesz boldoggá?

2020. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? :)

Amúgy meg van egy elképzelésed a világról, és azt hiszed, hogy minden úgy van, ahogy te azt gondolod. Ez gyakran megesik az emberrel, de nem így van. Ez az úgysem értenék meg dolog teljesen "gyerekes". Előre elítélsz másokat és úgy állítod be, mintha olyan érthetetlen problémáid lennének. Rengeteg embernek van rengeteg problémája és az emberek nagy százaléka megtartja magának és úgy tesz, mintha minden rendben lenne. Te is így teszel és garantálom, hogy sok ismerősöd is hasonlóan tesz. Engem mindenki egy vidám, vicces, mindig jókedvű srácnak ismer, közben meg padlón vagyok én is. Ez van.

2020. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valoszinuleg azert nem tudsz megnyilni senkinek mert te mindenki boldogsagat a sajatod ele helyezed de te masok szemeben mindig is csak egy masodik opcio voltal/ nem latod hogy masokat erdekelne tenylegesen hogy mi van veled,vagy keresnenek hogy szia miujsag,nem talalkozunk stb.. Velem is ez van es nincsenek igaz barataim, belefaradtam mar hogy en mindenkinek segitek es a jot akarom de engem mindenki telibe...

aterzem a helyzeted

16/l

2020. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!