Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet hogy valaki szeret...

Létezhet hogy valaki szeret új dolgokat megtudni a világról, tájékozódni, érdeklődni sok minden iránt, de utál tanulni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Yes:D
2020. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jelen!
2020. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát jó tudni hogy nem vagyok egyedül...
2020. jún. 30. 13:02
 4/17 anonim ***** válasza:

Ugyanez.

Érdekel sok minden, de kusta vagyok mint a bűn :(

2020. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze. A tanulás, ha a kötelező dolgokat értjük rajta, akkor szerintem mindenkinek unalmas tud lenni. Lehet könyveket olvasni, filmeket nézni, múzeumba vagy hasonló helyekre járni, akár személyesen megtapasztalni dolgokat, stb.
2020. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha valamit kötelezően kell megcsinálnom, semmi kedvem, és semmi motivációm nincs hozzá, viszont ha én határozom el, sokkal könnyebben megy az adott dolog. De ez szerintem a legtöbb emberrel így van.
2020. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze!


Hiszen a mai oktatási rendszerben a tanulás alatt azt értik, hogy magold be és add vissza azt, amit hallani akarnak, aztán hogy azzal a "tudással" az életben nem mész semmire, az már nem érdekel senkit.


Az az igazi tudás, ami hasznodra válik, amit magadnak akarsz megszerezni és nem azért, mert kötelező....

2020. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyitott természetű vagy, viszont lusta is. A kettő nem zárja ki egymást.
2020. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szörnyű egy párosítás...
2020. jún. 30. 13:37
 10/17 anonim ***** válasza:

Először is azt kéne tisztázni, hogy a kérdező mit ért tanulás alatt.


Mert ha a közoktatást, akkor érthető: ott csak megutáltatják az emberrel a tanulást.


A tanulás akkor növeli az igazi, használható tudást, ha az örömmel, őszinte érdeklődéssel történik.

2020. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!