Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki elmúlt 25...

Van itt olyan aki elmúlt 25 éves és fogalma sincsen hogy mit kezdjen az életével?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, van egy büfészakos diplomám, éjjeli őr vagyok. Vagy nem érdekel semmi ha valami véletlenül érdekelne akkor tuti hogy nem leszek benne jó mert mindig elcseszem. Nagyszülőknél lakom párkapcsolatom még nem volt pár barátom van, de sokszor azt sem tudom hogy miért élek még, mert ami van már unom amit meg szeretnék az nem jön össze és érzem hogy a jelenlegi helyzetemből csak rosszabb lesz.
2020. júl. 1. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja éa férfi vagyok szóval az esetleges sorstársaim ne udvaroljatok mert nem vagyok lány. :D
2020. júl. 1. 16:08
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy van két autóm. Kb ennyit "értem el". :/
2020. júl. 1. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Ne foglalkozz vele. Én itt vagyok 48 évesen, 30 éve teketóriázok. Ezt adta a sors, ezt kell szeretni. Nő miatt ne aggódj, nekem is 35 évesen lett, igaz nincs nagyobb haszna mint egy kutyának de legalább lelkesen szaggatja a nokedlit. És ami a legfontosabb : A sarkon a vigadóban mindig barátokra lelek :)
2020. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, szintén 25.
2020. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én nemrég múltam el 35 de pont ugyanezt érzem 😃
2020. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

"Nő miatt ne aggódj, nekem is 35 évesen lett, igaz nincs nagyobb haszna mint egy kutyának de legalább lelkesen szaggatja a nokedlit."


Most elképzeltem egy kutyát,ahogy nokedlit szaggat:D

2020. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!