Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Drasztikus hírtelen maggazdago...

Drasztikus hírtelen maggazdagodás (pl.: Lottón nagy nyereménnyel) vagy nagyon komoly gyors elszegényedés után, milyen szinten tud változni szerinted a gondolkodás. Miben változik, és miben ajánlott hogy változon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 21:45
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

#25 Jó ha vízdíj fele jogtalan volt az iródai csapnál, tíz év alatt 250 ezer Forintot veszit.

Húsz év alatt meg már egy öltönye árát is ellopnák tőle.

Száz Forinttal is meg lehet lopni egy milliárdost is.

2020. júl. 9. 16:34
 32/33 A kérdező kommentje:
#28 Életem első közel negyven évét ebben is tőltöttem. Örökölt vagyon részem megtöbbszöröztem. De egy nagyon rossz és kockázatos üzleti döntéssel közel lenulláztam magam. Nem mentség, hogy elötte családi tragédiák követték egymást.
2020. júl. 9. 16:40
 33/33 anonim ***** válasza:

A hirtelen jött penztöl/hirnevtöl elszall az ember lecsereli a regi kocsit de a pàrjàt is hirtelen, es hirtelen soher lesz, azon kattog, ki akarja lehuzni, es fölenyeskedö bekepzelt.

("Csak egy kis hatalmat adj az emberek kezebe meglatod milyenek valojaban")


Hirrelen elszegenyedes leginkabb önsajnalatot okoz, depressziot, esetekben öngyilkossagot, nem sokan vannak akinek motivacios eröt ad talpra àllni, hogy azert is felàllok tüzön vizen at

2020. júl. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!