Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják legtöbben...

Miért tartják legtöbben csúnyának,visszataszítónak a kövér női testet?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mindenkinek más az ízlése,de a nagyon kövér nők rajongójaként nem értem,miért tartják rútnak sokan a túlsúlyos nőket.Nekem nem tetszenek a sovány nők,de nem nyilatkozom róluk olyan negatívan,mint legtöbb férfi a kövér hölgyekről.

2020. júl. 3. 22:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%

Igen, Vénusz szobor :)

Nekem nincs bajom a kövér, molettebb nőkkel, ha igényesek, mind addig amíg nincsenek egészségi problémáik magától az elhízástól.

Pajzsmirigy betegséggel senkit nem itélek el, volt egy osztálytársam, akit rettenetesen sajnáltam, hogy fogyott-hízott-fogyott-hízott és rosszul volt, amíg nem tudtak neki segíteni.

Szerintem külső alapján senkit nem szabad elitélni, csak is, ha komolyan büdös és úgy igénytelen ráadásul úgy, hogy lenne pénze dezodorra, meg adott neki a fürdő.

Akkor ítélem el a kövéreket, amikor szószerint köpik a tüdejüket, szószerint szétfolynak és nyomják befele a tortákat.

2020. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%
10+Az ilyen férfiak képtelenek a párkapcsolati hűségre, és arra hogy leéljenek valóban hosszútávú 20+éves kapcsolatot szeretők nélkül. Rendkívül jó színészek, tudnak szeretni is lélekben-de testben nem.
2020. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
41%
Meg akkor még beszolnak annak aki normál testsúlyú ha meg megmondom te vagy dagadt vérig van sértve. Agresszív malac. Becsuknam malacok közé.
2020. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem a kövérséggel van bajom, hanem a leggyakrabban hozzá társuló mentalitással. Az undorító
2020. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
A kövér nők miért irigyek a normál ,,méretű" nőkre? Ez sem mellékes.
2020. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

Legtöbben a széphez vonzódnak, ami szép,az pedig egészséges. A kövérség pedig nem egészséges. Vannak akiknek tetszhet ez, mert vannak nyilván. De azért nem általános, mert nem természetes egészségtelen dolgokhoz vonzódni.


Valóban a normál testalkatú nők mindig is vonzóak voltak. A kövérség csak akkor számított szépnek/olyan primitív társadalmakban számít szépnek, ahol kevés az étel. Mert ott a zabálás és a kövérség a jólétet szimbolizálja. Tehát tulajdonképp ott sem a kövérség volt vonzó tulajdonság, hanem a jólét, amire a kövérségből asszociáltak.

2020. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nagyon sok az általánosítás. Volt több kifejezetten kövér társam,egyik sem volt irigy a soványakra.Sokan közülük vagy hormon vagy pajzsmirigy problémákkal küszködnek. Egy sem volt a kedveseim közül olyan,hogy a sok evéstől hízott meg súlyosan.
2020. júl. 3. 22:37
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
#16. Remélni merem, hogy a kérdező is érti az általad leírtakat.
2020. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%
Számomra természetellenes.
2020. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Cicanadrágban!
2020. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!