Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell így megbántani az...

Miért kell így megbántani az embert, mikor nem találkoztunk több, mint 5 éve?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam itt a városban, ahol lakom, az egyik étteremben egy volt gyermekfelügyelővel. Állami gondozott voltam. Nem láttam őt legalább 5 éve. És köszönés után az volt az első, hogy végignézett rajtam és hogy milyen kövér vagyok. És hogy nem voltam ennyire kövér.

Nekem ez nagyon rosszul esett, soha nem jutna eszembe megjegyzést tenni egy másik ember alkatára, főleg ha tudom, hogy az illetőnek amúgy is kevés önbizalma van és önértékelési problémái.

És mondtam neki, hogy rosszul emlékszik, mert háromszor ekkora voltam, mint most, és most nézek ki nagyon jól.


Szóval még ha igazat mondott volna, akkor is rosszul esett volna, de így meg főleg.


Veletek is előfordult már hasonló? Mit gondoltok az ilyen emberekről, akik úgy bántanak meg másokat, hogy észre sem veszik?


Köszi a válaszokat.


20/F



2020. jún. 25. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bunkó volt! Ne emészd magad, nem benned van a hiba.

Az ilyen emberek szokták magukról azt állítani és még büszkék is rá, hogy ők mindig minden körülmények között őszinték. Na persze. Inkább tahók.

2020. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a te hibád, ha a másik ember egy neveletlen, uninteligens, bunkó.Ezt vedd szó szerint:D Már csak azért is, mert az írásod alapján fogalma nincs róla, hogy te min mentél keresztül, hogy éltél, hogy tudtad biztosítani a megélhetésedet, milyen eü.problémával bírtál/bírsz az elmúlt időben, mióta nem látott. Szóval egy ilyen egymondatos szövegből kristály tisztán látszik, hogy a nevelődnek lett volna szüksége nevelésre, ráadásul elég sokra:D
2020. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aztán eldicsekedett vele, hogy most diplomázott és szeretne visszamenni dolgozni a gyermekvédelembe, mint otthonvezető. Hát mondom ez remek...


Szerencsére nincs eü. problémám, csak szeretek enni, sportolni pedig nem. Plusz ilyen a genetikám. Fogyóztam már én, kórházban is voltam kivizsgáláson. De mindegy nem is ez a lényeg itt. Én rendben leszek, de nem kellett volna ennyire a lelkembe gázolni. Egész nap szar napom volt tegnap miatta.

2020. jún. 25. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Es ilyen emberek kezeben vannak nehez sorsu gyerekek!

Te nagyon jol valaszoltal. Sajnos igy is meg lettel bantva, de vigasztaljon, hogy ez az o bizonyitvanya.

2020. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyen ember miatt bánkódnod..Emeld fel a fejed, és lépj tovább. Akkor mondhatna rád bármit, ha ugyan azt végig járta volna amit te. Akkor. Tudod a kibicnek semmi nem drága..
2020. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ök nem szeretik a nevelt gyerekeket. Egy gyerek 1 a szazbol.


De szerintem ki is van égve. Sajnalom azokat akik a kezei ala kerülnwk

2020. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amugy en exektöl kapok ilyeneket. Mindig azt hiszem jol vàltunk el(plane hogy ö szakitott en pedig évek alatt megbocsatottam), jo szivvel emlekeztem ra, x év mulva összefutunk erre lenèznek lealàznak en meg pislogok.


De tesom is csinalt hasonlot. Elköltözött messze alig talalkozunk es x év mulva derülnek ki olyanok hogy ö utàlt mindig miközben èn meg szeretettel zengtem mindig rola.


Mintha sajat agyukban elraktàroznànak olyan helyre ahol az utàlat gyülölet fiokja van. Miközben en naivan meg azt hiszem minden szép meg jo meg szeretet.

2020. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Engem nagyon sokan szeretnek, ennek az egy embernek a húzása tegnap övön aluli volt, de nem rokkanok bele. Pár nap és már nem is fogok emlékezni rá.


Köszi a válaszokat.

2020. jún. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!