Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érdekel jobban a gyereke...

Miért érdekel jobban a gyerekek világa?

Figyelt kérdés

20as éveim elején vagyok. És valahogy nem tudtam elhagyni a gyermekkort. Az egy rész, hogy olykor kicsit vágyakozva tekintek a mostani gyerekekre, hogy nekik de jó, nincs olyan munka ami miatt idegeskedni kell,

Vagy példának:ott vannak a szülei, és jó esetben viszik őket nyaralni például a Balatonra. Főleg akkor jön rám ez, ha nem otthon vagyok: látok egy gyerekes családot, : jaj de jó nekik, itt lehetnek a Balatonon, biztos napokat és jól érzik magukat a nyaralóban/nagyszülőknél/apartmanban. És biztos sok programot csinálnak amin csak jól kell érezni magukat, lehetnek játékaik, szerezhetik a meséket, rajzfilmeket amiket nekik készítenek, színezhetnek, tök jó játékokat gyártanak manapság nekik.

Egyre többször van ez rajtam, és azt kívánom bárcsak gyerek lehetnék, de persze ez nem lehet így marad a vagyódás. A másik, hogy szívesen vennék és játszanék játékokkal, főleg lányossal (mivel az vagyok), de a fiús játékok is tetszenek, de egy részt drága , másrészt nem tudnám hova rejteni, mivel még itthon lakom. De szinezőim vannak, azokat könnyű eldugni egy fiókba, mégha nem is használom őket egy ideje. Az Interneten meg könnyű, mert senki sem látja, ha a gépen, vagy telefonon olyan videót, webhelyen keresek fel, mivel nem nyúl senki ehhez a dolgaimhoz a családban.

A rendes, felnőtt élet annyiban érdekel, hogy a munkám igyekszem jól végezni, pénzt igyekszem gyűjteni, van autóm, lassan fontolom az elköltözést itthonról (még ha csak albérlet is), barátaim vannak stb. Tehát részben valahogy felnőttem, csak valahol maradtam gyerek, amit elrejtek. De amit más felnőttek szeretnek az engem sokszor nem foglalkoztat: párkapcsolat, alkohol, bulizás stb.


2020. júl. 4. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Játszunk együtt 😁

Ugyanezt érzem én is.

Igaz én F vagyok,mondjuk autókat nem tologatnék a földön mint régen de jó lenne gyereknek lenni, ahogy mások is mondták nekem majd vissza sírod a gyerekkorodat és hiányozni fognak azok a dolgok, milyen jó is volt gyerekként nem kellet semmin stresszelni magadat na és persze ide-oda el vittek a szüleid ami szuper volt,fel kéne nőlni de valamiért én is így érzem magamat mint te pedig 22 vagyok,oké dolgozom én is de még is jobb a mostani gyerekeknek.

2020. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felnőtt gyermek vagy még, ami nem gond.
2020. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!