Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha anyám egy...

Mit tegyek, ha anyám egy hwlye szabolcsi, és jobban éget, mint a nap? Undorítóan viselkedik, mindenhol szégyeníti az embert.

Figyelt kérdés

Állandóan éget minket.

Nem tud normálisan viselkedni, akár a postán is elkezd kiabálni, ha nagy a sor.

Most nagyon kiakadtam rá meg a nagynénémre is, mert undorítóan viselkedtek mindketten. Az volt, hogy elmentünk heten Siófokra -> anyám, apám, nagynéném, nagynéném férje, egy családi barát (anyámék családi barátja, nem nagynénéméké, őket nem is ismerte). Reggel 8:17-kor indultunk, 10-re értünk oda kb. Mikor anyám és nagynéném kiszálltak a kocsiból, nagynéném elkezdett kiabálni, hogy milyen pusztaságba jöttünk, meg ezért kellett 5 órát (ami nagyba 2 óra) utazni? Erre rákezdett anyám, hogy ez olyan, mint Csisztapuszta. Pedig nem értem, mi bajuk volt azzal hellyel (tavaly voltunk ott nyaralni). Aztán elkezdtek ott kiabálni, amikor pakoltunk le, és "bíztatták" egymást, hogy kiabáljanak. Ezzel nehéz helyzetbe hozták apám barátját, apámat, és engem is. Aztán egész nap dúltak-fúltak, nem jöttek be a vízbe, és mindent kritizáltak. A vizet, az embereket, kaját, mindent. Apám mondta, hogy le lehet állni, mire anyám: Te kinek pofázol itt, te gxci? De így. Ilyen hangnemben. Mindenki előtt szégyenítettek. Majd addig sznoboskodtak, míg fogtuk magunkat, és elindultunk haza.

A nagynénémnek nem az volt a baja, hogy apám barátja is ott volt, mert ha nem lett volna ott, akkor is cirkuszolt volna. És anyám is. Elviselhetetlenek mindketten.


Mindig ezt csinálják. Anyám is mindig szégyenít. 2 hét múlva megyünk majd nyaralni 6 napra, céges nyaraló. Gondolom anyám ott is fog minket csúfítani, mint szokása, ami azért gáz, mivel apám munkatársai is ott lesznek.

Olyan nincs, hogy nem megyek, mert 6 napra nem fognak itthon hagyni.

Annyira szégyellem őt, hogy a városban már nem is mutatkozok vele, a boltba nem megyek el vele. Volt olyan nem is egyszer, amikor a boltosokbak beszólt. De van olyan, amikor muszáj vele menni, pl amikor tesóm ment beiratkozni a gimibe. Ott is összeveszett egy anyukával, és nagyon szép, hogy már a gimis életét azzal kezdi, hogy az anyja leszégyenítette.

Nem tud sehol se viselkedni, nem tud emberséges lenni, nem tud normálisan megjelenni sehol, mert képtelen rá. Itt már a szép szó és a kérlelés nem segít.


Elnézést akarok kérni a szabolcsiaktól a "halye szabolcsi" kifejezésért, de tényleg illik rá.



2020. júl. 4. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
nem tudsz elleni semmit se tenni,ilyen a személyisége,sajnos. nekem is ilyen anyám,hogy hirtelen elkezd ordítozni nekem és nőveremnek nyilvános helyeken,tényleg nagyon gáz.
2020. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ilyenkor nem értem ezt, hogy hogyan lehet, hogy te teljesen normális vagy, ő meg kattant. Régen is olyan volt?

Mondtad már neki, hogy fogja vissza magát, vagyis gondolom. Arra mit mondott?

2020. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Apukádnak ideje lenne erélyesen fellépnie, és közölnie anyáddal, hogy nem mehet veletek. Miért? Mert eddig minden egyes alkalommal lejáratott titeket és olyan hangon beszélt másokkal, ami nem fér bele egyáltalán. Nem kell itt semmi kompromisszum, mert eddig sem értette meg, ha szóltatok neki, megint leégetne titeket. Majd abból hátha tanul, ha most otthon hagyjátok.
2020. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Anyukád c.?

A fél családom szabolcsi, de érdekes módon tudnak normálisan viselkedni. Szerintem ez nem a származáson múlik.

2020. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!