Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit nem tudsz, pedig...

Mi az, amit nem tudsz, pedig nagyon alap dolog lenne?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy nem tudsz krumplit sütni vagy mindig elbizonytalanodsz, melyik a bal kezed, esetleg kaukciónak mondod a kauciót. Igazából bármi jöhet, ami miatt mások furán néznek rád vagy te magad érzed, hogy gáz ezt nem tudni
2020. júl. 5. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

képes vagyok összetéveszteni a bal és jobb oldalt - legtöbbször meg kell gondolnom melyik oldalt nevezzük melyiknek.

illetve idegen nyelveken folyton keverem a 3-at a 4-el.

biztos sokminden "alap" dologgal nem vagyok tisztában, de ezek azok amiket észreveszek magamon.

2020. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%

Nem tudom meggyújtani a gyufát

Ez elég jó?

2020. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Fütyülni, a hátam mögött bekapcsolni a melltartóm, hagyományos órát azonnal leolvasni, késsel zöldséget pucolni, öngyújtót használni
2020. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, köszi mindkettőtöknek
2020. júl. 5. 12:03
 5/23 A kérdező kommentje:
Hármas, ezek nálam is megvannak, nagyon szörnyű :D Köszi
2020. júl. 5. 12:04
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizni

Úszni

Fütyülni

Főzni

Késsel hámozni

2020. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Főzni (tanulok)

Jobb és a balt jól átgondolom hogy melyik melyik

Késsel én sem tudok zöldséget pucolni ahogy a hármas válaszoló

Postai dolgok

Nem tudom kezelni az 5 hónapos telefonomat még mindig

2020. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Fütyülni

Célozni (értsd, legyen szó labdajátékokról, dartsról, biliárdról vagy csak hógolyózásról, egyszerűen 10ből 10szer nem találom el a célt...)

2020. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Én krumplipucolóval nem tudok hámozni. Nem tudom a gyújtót meggyújtani, kivéve ha gomblenyomós persze. Nem tudom hamar leolvasni a mutatós óráról az időt. Nem tudom a szorzótáblát (azért az 5x5 még megy). Felettébb feledékeny vagyok. A neveket sosem jegyzem meg, többszöri bemutatkozás ellenére sem. Bárhol eltévedek. Még a videójátékokban is. Nem tudok már papir alapon osztani, szorozni, összeadni, kivonni. Egyetemi tanulmányaimból talán semmi nem ragadt rám a koszon kívül, pedig mindig az elsők között voltam. A tudásomat, amint kiléptem a kapun mindig elfújta a szél. Sem angolul (5 évig tanultam), sem németül (8 évig tanultam) nem tudok megszólalni.

Szerintem látszik rajtam ezekből, hogy egy elég szerencsétlen ember vagyok. :D

2020. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Fú, a célzás, de jó, hogy mondod :D


Köszönöm :)

2020. júl. 5. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!