Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit nem tudsz, pedig...

Mi az, amit nem tudsz, pedig nagyon alap dolog lenne?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy nem tudsz krumplit sütni vagy mindig elbizonytalanodsz, melyik a bal kezed, esetleg kaukciónak mondod a kauciót. Igazából bármi jöhet, ami miatt mások furán néznek rád vagy te magad érzed, hogy gáz ezt nem tudni
2020. júl. 5. 11:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Óra esetében még a negyed - 3/4 mindig összezavar. Elkell rajta gondolkoznom, hogy akkor hogy is van.


Másik a mértékegységek váltása, borzasztóan megy. Főzésnél online mértékegység váltó mindig nyitva van a recept mellett

2020. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Főzni, ehhez tartozóan zöldséget (gyümölcsöt) pucolni, darabolni, húst előkészíteni, tehát úgy en bloc az egész nem megy. Képtelen voltam megtanulni. Nő létemre.

A többi, ami tényleg nagyon alap, az szerintem megy, néha egy-egy hivatalos nyomtatvány kitöltése megviccel, de pl. csekk, boríték, ilyenek nem. Bár az iskolai tananyagból én sem emlékszem szinte semmire, a jelenlegi tudásom talán egy 8 általánosnak felel meg, de lehet, hogy csak 4-nek.

2020. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld, de úgy tűnik, a főzős hiányossággal rendelkezőket valaki lepontozta...
2020. júl. 5. 13:47
 14/23 anonim ***** válasza:
a 6-os és 7-es is főzési hiányosságokat írt, mégsem lett lepontozva, tehát rossz a következtetésed, kérdező.
2020. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

-Nyugatot és keletet gyakran keverem, ki kell gondolnom mindig, hogy melyik melyik.

-Gyakran dadogok, K és T betűvel kezdődő szavakat sokszor erőlködve tudom csak kimondani.

-Egy szöveget többször is el kell olvasnom, hogy megértsem, annyira figyelmetlen vagyok.

-Sokszor van, hogy valaki mond valamit, majd 5 másodpercre rá már nem emlékszem, hogy mit mondott.

-Alap szorzási műveleteket nem mindig tudom, pl 7*8 most így fejből fogalmam sincs mennyi.

-Sokszor nem értem az iróniát és a szarkazmust. Sokszor komolyan veszem, így furának is néznek.

-Nem tudok mit válaszolni "értelmetlen, felszínes, közhelyes" beszélgetésekre, (vagy nem tudom hogyan fogalmazzam, talán értitek) aminek nincs semmi komolyabb mondanivalója vagy értelme. Ilyenkor is furálnak.

2020. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Meg a tizenegyes is. Ők egyelőre megúszták :D
2020. júl. 5. 14:01
 17/23 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, ők nem jelezték, hogy nők-e vagy férfiak. Egy nőtől elfogadhatatlan, hogy ne legyen képes, ezért kell lepontozni.
2020. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem bírom megjegyezni, hogy melyik a bruttó és melyik a nettó.


Halkan beszélek és mindig visszakérdeznek az emberek, pedig próbálok hangosabb lenni.


Én sem tudok fütyülnu, de ösztönösen mindig próbálok a kutyáknak, de nem tudok és így égő.

2020. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Keverem a nyomtatott kis d és b betűt. Olvasás közben nem, de ha nekem kell leírni, vagy hogy elgondolkodok. Illetve nem tudok késsel hámozni.
2020. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

fejben számolás

kisebb számoknál is van hogy nehezen megy

2020. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!