Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az ember valóban fekete?

Ez az ember valóban fekete?

Figyelt kérdés
Katherine Johnson-ról van szó, aki a wikipédia szerint afroamerikai származású, de nekem a képen eléggé fehérnek tűnik: [link]

2020. júl. 7. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már nem annyira:

[link]

2020. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fene tudja, a kereső sem akar okosabbat mondani... Talán volt a felmenői között európai, nem tudom, pontosan honnan származnak az ősei.

Érdekes mindenesetre.


(Egyébként egy képet találtam, amin sötétebbnek tűnik a bőre:

[link]

)

2020. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még az jutott eszembe, hogy talán valami bőrbetegsége volt, mint Jackónak, de nem találtam erre utaló adatot.
2020. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Meghan Markle is afroamerikai, mégis fehérnek néz ki.
2020. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Mikor kulfoldrol jovok Magyarorszagba, latogatoba, dobbenek meg, mennyire nem europai emberek a magyarok. Meg neha indiai, kozel-keleti szarmazasu emberek is feherebbnek latszanak. Ezt osszeadni az atlag folotti rassziussal ugy, hogy nincsenek is szinesek az orszagban, rohadt megdobbento.

Nagyon latszik a fekete szarmazas ezen a non. Meg a Depeche Mode szoke Martin Gore-ja is fekete apatol van amugy, az enekes, Dave Gahan meg felig indiai.

Az europid tipus nagyon messze van egy vilagos komplexioju mai ilyen-olyan keverek magyartol.

Johet a nulla pont. Rasszista se vagyok plusz szeretem a szulohazam.

2020. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Látszik rajta, hogy afro
2020. júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"5/6 anonim"


Mondj akkor egyetlen, nem "ilyen-olyan keverék" népet légy szíves, akár mait, akár korábbit! A baj ezzel az, hogy mítosz, mert a népek mindig jöttek-mentek, keveredtek, nem volt soha "fajtiszta" hun, szláv, kínai, stb., ezek elsősorban nem vérszerinti kategóriák voltak. Érdekes, hogy épp az indiaiakkal dobálózol, holott India köztudottan kulturális olvasztótégely a maga kismillió népével, nyelvével és kultúrájával.

Csak tudnám, miért kell okoskodni.

2020. júl. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Persze hogy az.


A haját relaxáltatta de kb ennyi. És ő még annyira nem is világos

2020. júl. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5: Hű, ez a Depeche Mode-dolog nekem új. Hol olvastad? Dave-nek mintha tényleg lenne az arcában valami egzotikus beütés, de hogy Martin apja fekete lenne, az elég meredek. Valóban kissé fura az arcberendezése, de afro vonásokat nem látok rajta.
2020. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tejeskávé a hölgy.
2020. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!