Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha nem fognak észrevenni a...

Soha nem fognak észrevenni a barátnőm mellett?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, az egyik jóbarátnőm 17. Nem titok senki számára, hogy neki tökéletes homokóra alakja van, formásan középnagy melle és az átlagnál nagyobb feneke, de formás csípője + szőke, kék szemű és az arca is átlagosnál szebb, és persze magasabb nálam. Nekem elég "érdekes" alkatom van, bár a karom és lábam vékony (az utóbbi vékonyabb is az átlagnál), kicsi, lapos fenekem és kicsi mellem van, de széles a derekam, alig keskenyebb a csípőmnél, és ha oldalból nézem magam, a hasam nagyobb is mint a fenekem (mintha terhes lennék). Az arcom szerintem szép.


Én amúgy kettőnk barátságában nem tartottam fontosnak vagy mérvadónak ezeket a különbségeket, de manapság egyre többször veszem észre, ha együtt vagyunk és ismerősökkel találkozunk, engem észre se vesznek. Komolyan megtörtént már, hogy álltunk egymástól pár méterre, jött egy haver, mellettem elment, mert a barátnőmet hamarabb észrevette, és csak neki köszönt... Lányoknál amúgy annyira nem jellemző ez a jelenség. Fiúknál tényleg ennyire számít még haverságnál is a kinézet? Megesett már, hogy páran összeültünk valakinél, a végén mi ketten maradtunk lányok, plusz pár fiú. És akkor jól éreztük magunkat, láttam rajtuk is, hogy kedvelnek, de utána mégis csak a barátnőmre mosolygtak ha taliztunk az utcán, én le voltam sza+va.



2020. júl. 9. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem. Én és a legjobb barátnőm is ilyenek vagyunk. Még annó suliban, amikor odamentünk a kapuban álló társasághoz, és mindketten köszöntünk egy sziasztokkal, rendszerint csak neki köszöntek vissza az emberek (Szia xy-nal, nevén szólítva). Tény, hogy nem is voltak a barátaim azok, de mégis soztálytársak voltunk, meg azért, ha köszönök, illik viszonzoni. De egyébként bárhol vagyunk, bárkivel, hiába próbálok én is becsatlakozni a beszélgetésbe, a másik személy/személyek csak vele foglalkoznak.
2020. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Nekem is vannak ilyen beszélgetésbe-bekapcsolódós problémáim. Mert egyébként jó elgondolás, hogy "ha azt csinálod amit szeretsz, akkor magabiztos leszel", de kb. ezek a haverok akikkel nap mint nap talizunk, csak ezt a "hétköznapi" csendes énemet látják... Emiatt szinte én sose voltam meghívva semmilyen házibuliba (szülinapokat leszámítva), a barátnőm meg igen... Pedig szeretem ezt a fajta szórakozást is, nyáron sok fesztiválon ott vagyok, imádok és tudok is táncolni - ilyen helyen találkoztam a voltbarátommal is.

Abban reménykedek, hogy mikor az egyetem miatt elkerülök ebből a kisvárosból ahol élek, kicsit kinyílik a világ...

2020. júl. 10. 11:31
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, lehet csűrni-csavarni, lehet vigasztaló frázisokat pufogtatni, de valójában örökké árnyékba szorulsz majd mellette.
2020. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem egy városban készülünk továbbtanulni, úgyhogy nem hiszem, hogy a jövőben is "örökké" az ő árnyékában leszek. Csak amíg még gimisek vagyunk...
2020. júl. 10. 15:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!