Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha nem fognak észrevenni a...

Soha nem fognak észrevenni a barátnőm mellett?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, az egyik jóbarátnőm 17. Nem titok senki számára, hogy neki tökéletes homokóra alakja van, formásan középnagy melle és az átlagnál nagyobb feneke, de formás csípője + szőke, kék szemű és az arca is átlagosnál szebb, és persze magasabb nálam. Nekem elég "érdekes" alkatom van, bár a karom és lábam vékony (az utóbbi vékonyabb is az átlagnál), kicsi, lapos fenekem és kicsi mellem van, de széles a derekam, alig keskenyebb a csípőmnél, és ha oldalból nézem magam, a hasam nagyobb is mint a fenekem (mintha terhes lennék). Az arcom szerintem szép.


Én amúgy kettőnk barátságában nem tartottam fontosnak vagy mérvadónak ezeket a különbségeket, de manapság egyre többször veszem észre, ha együtt vagyunk és ismerősökkel találkozunk, engem észre se vesznek. Komolyan megtörtént már, hogy álltunk egymástól pár méterre, jött egy haver, mellettem elment, mert a barátnőmet hamarabb észrevette, és csak neki köszönt... Lányoknál amúgy annyira nem jellemző ez a jelenség. Fiúknál tényleg ennyire számít még haverságnál is a kinézet? Megesett már, hogy páran összeültünk valakinél, a végén mi ketten maradtunk lányok, plusz pár fiú. És akkor jól éreztük magunkat, láttam rajtuk is, hogy kedvelnek, de utána mégis csak a barátnőmre mosolygtak ha taliztunk az utcán, én le voltam sza+va.



2020. júl. 9. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez vigasztal, nekem az ilyen cicababa stílusú lányok sosem jöttek be igazán. Nem mondom, hogy a barátnőd az, de én kifejezetten bukok az "átlagosabb" lányokra, akiket mások van, hogy észre sem vesznek.

Valamint - és ez a fontosabb - egy nőt a magabiztossága sokkal szebbé tud tenni egy férfi szemében. Fogadd el magad úgy, ahogy vagy, és téged is észre fognak venni.

2020. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben nem úgy nézünk ki, mint a barátnőd, mégis észrevettek minket. :D
2020. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
68%

Ha két nő van, akkor mindenki általában a szebbet szeretné megszerezni. És ezt most nem bántásból írtam.

Lehet ti barátnak gondoljátok őket, de az ők többe is benne lennének(szexkapcsolat, párkapcsolat).

2020. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 - nem párkapcsolat terén beszélek a dologról. Ezt tekinve mondhatnám azt, hogy ebben "jobb" vagyok a barátnőnél, mert sikerült már hosszútávú kapcsolatot kialakítani, ő meg pár hónap után mindig elbbssza a sajátjait. Nem, én csak a haverkodásról beszélek.


#1 köszi a bíztatást:)

2020. júl. 9. 12:38
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 - én is valami hasonlóra gondoltam.
2020. júl. 9. 12:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első sem haverkodásról beszél...

De haverkodásban miért számítana, hogy milyen az alakod? Vagy aki emiatt haverkodik veled, az nem barátkozni akar, abban biztos lehetsz. :D Ha a párkapcsolatok terén meg sikeresebb vagy, akkor végképp nem értem, hogy most mi a problémád. Hogy a barátzónás fiúkat nem tudod annyira hülyíteni, mint a barátnőd? :D Más magyarázatot tényleg nem tudok elképzelni.

2020. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak erősségei és gyengeségei. Nekem ilyen helyzetben az segít, ha ezekre koncentrálok. Például lehet hogy megijedek egy lánytól akinek nagyobban a mellei,de semmi értelmeset nem mond, ezért eszembe jut, hogy nekem mondjuk kisebb a mellem, de az alakom sokkal jobb, és formásabb a popsim, ráadásul a lány buta, nem tud beszélgetni, szóval mégis előnyben vagyok.

Sok lányt látok aki gyönyörű és csinos, de nincs tartása, önbizalma, úgy jár-kel mint aki szégyelli magát. Ekkor én kihúzom magam, és kihangsúlyozom az önbizalmam, és odafigyelek az erősségeimre.

2020. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a problémádat, én is éltem már át hasonlót. Mondjuk mikor egy társaságban vagytok és valaki mesél valamit és miközben mesél rád nem is néz, csak 1 valakivel vagy több valakivel tart szemkontaktust, de téged kihagy és mégis ott vagy. Ilyen apróságok is rosszul tudnak esni az embernek. Szimplán nem olyan a kisugárzásod, elvegyülsz vagy nem tartanak "fontosnak", ott vagy és kész. Én is az az ember vagyok, akin átnéznek, látják, hogy ott vagyok de leszarnak:D Pedig próbálok ugyanúgy bekapcsolódni a témába, hozzászólni, jó fej lenni, csak egyszerűen nem vagyok olyan nyers és harsány, nincs erős kisugárzásom vagy nem is tudom.

Az erélyesebb emberek elnyomnak minket, ez van sajnos.

2020. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most olyan beköszönő prolik miatt siránkozol, akik felszínesek?

Legközelebb te sem veszed észre őket, annyi.

Mondjuk barinőd se különb, hogy ekkora nyomi, hogy durvábbat ne írjak...


Lehet nálam maradiság, de ha már ismerek valakit-valakiket s tán áll is mellette ismeretlen, akkor oda puffogok egy szevaszt..valamit, ha a notre damei toronyőr is az.



Amúgy, fogd fel úgy, hogy barinődet csak "húzásra" tartják, strigulának.Kis idő s hallgathatod siránkozásait is, hogy az a gané béla, meg a jószi...stb:))))

2020. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eltalaltad.
2020. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!