Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miert nem...

Egyes emberek miert nem vesznek be fajdalomcsillapitot, ha valami faj?

Figyelt kérdés

Nem a gyogyszermaffia konteosokra celzok es nem azokra, akiknek minden nap faj valami es nem hasznal(na) a gyogyszer.

De van egy rakas ember, aki inkabb szenved az akarmilyen fajasaval.


2020. júl. 9. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

En regen azert nem vettem be, mert az altalam ismertektol sosem mult el a fejfajasom, viszont rossz kozerzetet okoztak.

Miota felfedeztem, hogy a Nurofen, helyesebben az Ibuprofen hatoanyag nulla mellekhatas mellett elmulasztja a fejfajast, arcureg- es elviselhetetlen menstruacios fajdalmat, azota azonnal beveszem.

Vannak ismeroseim, akik inkabb majdnem megdoglenek. De ami meg szebb, cigi, pia, mesterseges adalekanyag az rendben, de "tudod, en ellenzem a gyogyszereket".

2020. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Mert ha sokat eszed, akkor már nem fog hatni, mikor igazán fáj.

De gondolom nem volt még igazi fejfájásod, amit semmilyen gyógyszer nem mulaszt el

2020. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azert irtam, hogy nem azokra gondolok, akiknek mindig faj, azoknak mar orvos kene inkabb, mert az nem normalis.
2020. júl. 9. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem hisznek abban, hogy használ.

2. Bizonyítottan náluk az adott termék nem használ.

3. Nincs nekik otthon.

4. Kevés van, és inkább félreteszik rosszabb időkre.

5. Egészségügyi okokból nem ajánlatos használniuk.

2020. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én csak legvégső esetben veszek be gyógyszert, ha már nagyon szenvedek a fájdalomtól. Nem is tudom, mikor volt ilyen utoljára. Kisebb fájdalmat elviselek és kész. Nem akarok gyógyszert kapkodni minden hülyeségre.
2020. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Én ritkán szedek,max havi egyszer egy AlgoFlexet ha megjön.


Anyám persze még ezért is leszid. Ő tipikus az a fajta hogy néha beteg de olyankor teljesen halni készül de ő akkor se vesz be idegen anyagot a szervezetébe,szerintem ez már csak szimpla butaság.

2020. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert ők a modern kori Chuck Norrisok.
2020. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Én ismerem annyira a testemet, hogy tudom, milyen fájdalomra használ fájdalomcsillapító és mire nem, korábbi tapasztalat. Egyszer volt olyan gyökérkezelésem, hogy a megengedettnél több fájdalomcsillapítót vettem be fogfajásra, mire eljutottam dokihoz, de még úgy is fájt. Nem volt az a mennyiség, ami használt volna, ennél erősebb fájdalmat soha nem éreztem.
2020. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarnak hozzászokni a fájdalomcsillapító hatóanyagához és/vagy ellenzik/féken próbálják tartani a mérgek szükségtelen fogyasztását. -A méregkeverők folyamatosan bombáznak a médiából, hogy zabáljuk a mérgeiket, - előzzük meg azt, hogy ne küzdjünk mellékhatásokkal, aztán utánuk az özönvíz... Gyomorforgató módon szinte kívánják - naponta 5000-szer, - hogy rá szorulj a szarukra!
2020. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Én azért nem, mert nem a fájdalomcsillapítónak kell lennie a megoldásnak. Igaz, hogy megszünteti a fájdalomérzetet, de attól még ugyanúgy ott van a baj a szervezetemben. De ha mondjuk energetikailag hatna, vagy a hibás sejtinformációt javítaná ki, akkor az elfogadhatóbb lenne számomra. Olyasmire gondolok, mint a chi-kung, vagy homeopátia, még nem is tudom mik vannak még.
2020. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!